Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Інформаційно – просвітницький захід - «Спасибі, ні!!!»

​Інформаційно – просвітницький захід - «Спасибі, ні!!!»


02 жовтня 2019 року фахівцем І категорії Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ткачук Євгенією Василівною проведено інформаційно- просвітницький захід – тренінг для учнів сьомих класів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія» під назвою «Спасибі, ні!!!», в ході якого підліткам було надано інформацію щодо шкідливого впливу алкоголю та нікотину, а також ознайомлено із наслідками « вейпінгу» (паління електронних цигарок) на дитячий організм.

Під час тренінгу учні задавали запитання, співпрацювали в групах, підтримували інтерактивну бесіду. В ході заходу підлітки отримали пам'ятки із важливою інформацією щодо здоров'язберігаючих заходів та популяризації здорового способу життя. Під час тренінгу було здійснено мотиваційну роботу з дітьми щодо уміння протистояти негативному впливу асоціальних компаній, які вживають психоактивні речовини.

У даному інформаційно- просвітницькому заході взяло участь 55 підлітків, а також чотири педагога даного навчального закладу.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.