Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Інформація щодо виконання заходів з протидії поширенню COVID-19

Інформація щодо виконання заходів з протидії поширенню COVID-19

Станом на 23 листопада з початку пандемії, за даними Центру громадського здоров'я, в Україні зафіксовано 635689 лабораторно підтверджених випадки коронавірусної хвороби COVID-19, зокремав Хмельницькій області цей діагноз підтверджено для 26430осіб.

За період з 16по 22 листопада 2020 року в Ізяславському районізафіксовано58 новихвипадкизахворювання на COVID-19, зних43лікуються амбулаторно, 15знаходяться на стаціонарному лікуванні, 26 осіб одужали за цей тиждень. І знову маємо 1 летальний випадок, приносимо глибоке співчуття родині померлого.

Станом на 23.11.2020 в аптечних закладах району є внаявності:

5500 – медичних масок;

611 – антисептичнихзасобів;

6 – тестів на COVID-19.

З метою недопущення стрімкого зростання коронавірусного захворювання на території району штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області, організовано проведення щоденних спільних рейдів, проінспектовано:

10– аптек;

11 – громадського транспорту;

  1. – заклади громадського харчування;

34 – об’єктиторгівліпродовольчими товарами (окрімринків);

15 – об’єктівторгівлінепродовольчими товарами(окрімринків);

3 – дошкільних заклади;

8 – ЗОШ;

проведено 170профілактичнихбесідиізсуб'єктами господарювання на ринку.

Керівникамоб’єктів, підприємств, установ, організаційнезалежно від формивласності, постійно надаютьсявідповідніроз’яснення та рекомендаціїщодоусуненнявиявленихнедоліків, необхідностідотриманняпротиепідемічного та санітарно-дезінфекційного режиму (в т. ч. щодовчасногозастосуваннянаявнихдезінфекційнихзасобів).

Крім того, за минулийтиждень:

особовим складом Ізяславського районного лабораторного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 9 заходівзаключноїдезінфекції в осередках, а саме за місцемпроживанняхворих на COVID-19, продезінфіковано територію 2будинків таїх прибудинкові території, 7 під'їздів та їх прибудинкові території, площею усього4200м2;

особовим складомІзяславського ДПРЧ 13,із залученням відповідної спеціалізованої техніки, проведено шістьсанітарних обробок, всього продезинфіковано7130м2площі території Ізяславської ЦРЛ.

Медичнимифахівцямирізнихрівнів проведено забірбіоматеріалу у 75осіб на аналіз ПЛР, зроблено215тестів IFA та 6експрес-тестів.

В КНП «Ізяславська ЦРЛ» Ізяславської районної ради, станом на 9:00год23.11.2020 року, лікується 39 хворих на коронавірусну інфекцію, 7хворих з підозрою на цю хворобу.

УВАГА! Нагадуємопро необхідність дотримання профілактичних та безпекових заходів та запроваджену адміністративну та кримінальну відповідальність за їх недотримання.

За порушення Закону України від 17.03.2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», запроваджено адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину людей. Вона передбачена ст. 44-3 КУпАП та становить від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17000 грн. до 340000 грн. – для фізичних осіб та від двох до шести тисячнеоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 34000 грн. до 170000 грн. – для юридичних осіб.

Крім тогостаттю 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення доповнено частиною другою такого змісту: перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(170–255 гривень).

За ці карантинні вихідні, представниками Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області було складено 3 протоколи на 2 суб'єктів господарюваннязапорушення карантину вихідного дня.

Закликаємовсіхдотримуватисявстановлених правил карантину!

За матеріалами штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

183
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.