Стоматологія
Друк на футболках і чашках

І музика торкається душі

І музика торкається душі

Міжнародний день музики – це свято, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже музику розуміють усі, незалежно від національності і художніх уподобань. Музика – це наша душа, думка, сила. Музика веде нас до світу прекрасного, вона ж, іноді, спонукає нас до боротьби із несправедливістю.

Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі.

Щорічно, цей Всесвітній день, День прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюди звучать безцінні твори і шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту.

З нагоди святкування Міжнародного дня музики 02 жовтня у затишному залі Ізяславської дитячої школи мистецтв відбулись урочисті заходи за участю артистів Хмельницької обласної філармонії — струнного квартету концертмейстерів камерного оркестру та чоловічого вокального квінтету «Мікст».

Усі без винятку виступи супроводжувались бурхливими оплесками. Надзвичайно гармонійний вечір музики нікого із присутніх не залишив байдужим.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.