Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«І музика, і слово, і душа»

«І музика, і слово, і душа»

Міжнародний день музики – це свято, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже музику розуміють усі, незалежно від національності і художніх уподобань. Музика – це наша душа, думка, сила. Музика веде нас до світу прекрасного, вона ж, іноді, спонукає нас до боротьби із несправедливістю.

Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі.

Щорічно, цей Всесвітній день, День прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюди звучать безцінні твори і шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту.

З нагоди святкування Міжнародного дня музики 02 жовтня у затишному залі Ізяславської дитячої школи мистецтв відбулись урочисті заходи за участю колективу «Мiкстур» — викладачiв зi Славутської дитячої школи мистецтв. Їхня концертна програма була складена таким чином, аби представити слухачам музичні твори, що увійшли до скарбниці світової культури, а також сучасні. Усі без винятку виступи супроводжувались бурхливими оплесками. Надзвичайно гармонійний вечір музики нікого із присутніх не залишив байдужим.


За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

https://www.facebook.com/groups/2187873664830088/

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.