Стоматологія
Друк на футболках і чашках

І мовний бар’єр – не перепона!

І мовний бар’єр – не перепона!

4 липня в рамках програми «Могилу діда і прадіда врятуй від забуття» до Ізяслава завітала польська делегація, керівником якої є пані Мавгожата. Плужненський аграрний ліцей залюбки надав місця в гуртожитку, в якому вони й розмістились.

Влітку кожного року поляки приїжджають до старовинного міста, де знаходиться їхня культурна спадщина, та прибирають польське кладовище. В цьому нашим гостям допомагають волонтери на чолі з Максимом Нетечею. Ізяславчани супроводжують польську делегацію та залюбки проводять час із ними, спілкуючись та забезпечуючи їх культурною програмою.

«Навіть мовний бар'єр не став перепоною для розуміння з першого дня зустрічі. В Україні, зокрема в Ізяславі, гарні краєвиди та доброзичливі люди, з якими можна приємно та із користю провести час», — розповів поляк Матеуш Грончевський.

У свою чергу ізяславчани теж є частими гостями сусідньої держави. Майже кожного року, взимку вони їздять до Польщі, де відвідують знакові місця та спілкуються зі своїми друзями-поляками, що говорить про гарні відносини між цими двома народами.

Делегація також їздила прибирати польське кладовище у Шепетівці, а додому вони повернуться 12 липня після спільної подорожі з ізяславчанами до Львова.


За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

56
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.