Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Гурт «Smile» Ізяславського НВК №5 увійшов до ТОП-10 номінації «Реп-біографія Лесі Українки»

Гурт «Smile» Ізяславського НВК №5 увійшов до ТОП-10  номінації «Реп-біографія Лесі Українки»

25 лютого було підведено підсумки Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!», присвяченого до 150-річчю з дня народження Лесі Українки).

В заході взяли участь майже 700 відеоробіт вихованців (учнів, студентів) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти майже з усіх регіонів України.

Роботи подавалися у двох номінаціях:

І-ша номінація «Краще чисельне художнє читання». Учасники подавали коротке відео, яке містило фрагмент спільного читання вірша Л. Українки (на вибір) учасниками різного віку;

ІІ-га номінація «Реп-біографія Лесі Українки» (авторські твори), у цьому відео учасники презентували реп-читання цікавих фактів з біографії Лесі Українки.

На розгляд журі, до складу якого увійшли митці та творчі діячі з відповідно виду мистецтва, було представлено по 10 відеороликів у кожній номінації, які на 23 лютого 2021 набрали найбільшу кількість переглядів на каналі YouTube Українського державного центру позашкільної освіти, серед яких журі обрали по одному переможцю.

Приємно зазначити, що робота учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» у номінації «Реп-Біографія Лесі Українки» увійшла до 10 кращих!

Вітаємо учасників гурту «SMILE» та його керівників Галину Москалюк та Володимира Ригу. Дякуємо усім, хто підтримав їх відеоролик. Бажаємо їм нових вагомих творчих здобутків, здійснення всіх задумів та планів і, звичайно, нових перемог!!!!

Відео виступу можна переглянути за цим посиланням — www.youtube.com/watch?v=SitEdcNSSAE&feature=share...

За матеріалами Ізяславського НВКМ «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія»

120
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.