Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Група лідерів учнівського самоврядування Ізяславщини побувала у Кременці

Група лідерів учнівського самоврядування Ізяславщини побувала у Кременці

Група лідерів учнівського самоврядування Ізяславщини побувала у Кременці

Нещодавно, під час осінніх канікул група лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Ізяславського району здійснила екскурсійну поїздку до міста Кременець. Метою відвідування краєзнавчого музею було ознайомити учнів із спільними та відмінними віхами в історії міста Кременця (чисельність населення 21 451) та Ізяслава (чисельність населення — 17 002, міста перебували у склади Волинської губернії, були повітовими містами), зацікавити і продовжити вивчення пам'яток історії та культури рідного краю. Була і символічна мета екскурсії. Побувати в медичному училищі імені А. Річинського. Адже у грудні 2016 року наша Ізяславська центральна районна лікарня буде відзначати 100 річчя з дня заснування. Одним з перших лікарів у ній був Арсен Річинський. Відвідавши музейну експозицію, присвячену Арсену Річинському та музей історії самого училищ діти познайомилися з історією життя та діяльності особистості, яка залишила слід в історії Ізяславщини.
Це стало можливим дякуючи директору училища Петру Євстахійовичу Мазуру. Дітей заклад зацікавив ще з профорієнтаційної направленості. Привабила навчальна та матеріальна база закладу. В училищі навчаються діти з Ізяславщини, з якими вони мали можливість зустрітися. Лідерів здивувало, що директор закладу ще й активний краєзнавець.
Екскурсія до Кременця лише початок проекту із організації краєзнавчих мандрів. У багатьох з'явилося бажання все ж піднятися на оповиту легендами Замкову гору (Бону) за більш сприятливих погодних умов і побачити красу краю з висоти 397 метрів від рівня моря.
ФОТОЗВІТ

За матеріалами Ізяславського районного будинку

творчості дітей та юнацтва «Веселка»

71
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.