Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Група компаній «VITAGRO» вшановує хліборобську справу

Група компаній «VITAGRO» вшановує хліборобську справу

Група компаній «VITAGRO» вшановує хліборобську справу

Хто гарно працює – гарно і відпочиває. Група компаній «VITAGRO» продовжує своюбагаторічну традицію із проведення СВЯТА ХЛІБАта вшанування хліборобської праці в населених пунктах, де підприємство орендує земельні паї і займається виробництвом сільськогосподарської продукції.

Так, 20 і 21жовтня в Ізяславському районі відбулись Свята хліба в селі Ріпки для власників орендованих земельних паїв із Ріпківської сільської ради, в селі Білеве для власників орендованих земельних паїв із сіл Білеве та Кіндратки Білівськоїсільської ради і села ЗубаріТишевичівської сільського ради, в селі Мислятин для власників орендованих земельних паїв із Мислятинськоїсільської ради, в селі Михнів для власників орендованих земельних паїв із сіл Михнівської та Завадинецької сільських рад. Щоб привітати жителів зазначених сільських громад із проведеною значною частиною основного комплексу осінньо-польових робіт, на свята завітали: генеральний директор групи компаній «VITAGRO» Петро Лабазюк, перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук, керуючий Білівським відділом групи компаній «VITAGRO» в Ізяславському районі Леонід Лісковий, директор СГ ТОВ «Компанія УКРЕЛІТАГРО» (с.Михнів) Володимир Корнійчук. Відповідно у своїх громадах в святах взяли участь: Ріпківський сільський голова Валентина Марцинюк, Білівський сільський голова Микола Чорний, Тишевичівський сільський голова Лариса Розомюк, Мислятинський сільський голова Ірина Гордієнко, Михнівський сільський голова Валерій Романюк, секретар Завадинецької сільської ради Віра Прокопивнюк. І звичайно на кожне свято відвідало чимало місцевих жителів різного віку та видів діяльності.

Усі проведені святкові дійства СВЯТО ХЛІБА розпочинались молитвою до творця всього сущого із проханням підтримки у всіх добрих справах.

На знак пошани жителі кожного із сіл, де проходили святкові дійства, вшанували Петра Лабазюка та представників влади Ізяславського району запашним короваєм, спеченого із борошна, виробленого із зерна, вирощеного місцевими хліборобами.

Звертаючись до присутніх на святкових заходах, генеральний директор групи компаній «VITAGRO» Петро Лабазюк наголосив, що сільське господарство в Україні за останні роки стало однією із основних галузей економіки нашої держави. Саме в аграрній галузі формується вагома частка валового внутрішнього продукту, не металургія, не хімічна промисловість, а саме агропромисловий комплекс України. Сільгоспоб'єднаннярізних форм власності виробляють достатньо продуктів, щоб гарантувати продовольчу безпеку держави та виходять вже на міжнародні ринки. Вже сьогодні Україна – одна із перших на світовому зерновому ринку, ринку олії та олійних культур. «Група компаній «VITAGRO», щорічно збільшуючи обсяги виробництва, запроваджуючи новітні технології, реалізуючи новітні інноваційні підходи до ведення аграрної справи, міцно увійшла до когорти найкращих підприємств не лише нашого краю, а й всього західного регіону України», — наголосив Петро Лабазюк.«Ізяславщина — край надзвичайно трудолюбивих людей, які з дня в день працюють аби робити життя свого краю кращим. Бажаю вам вдачі, успіху і завжди врожайних років. Я ж, як керівник компанії-інвестора, обіцяю й надалі активно працювати і виконувати ті завдання, які ви покладали на мене.» — запевнив П.Лабазюк. Все сказане Петром Петровичем було підтверджено кадрами з відеофільму про компанію, який переглянули учасники святкового дійства. Особливий інтерес в кожному селі викликали кадри про життя їх громад.

Також, земляків із трудовими досягненнями, вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук. Посадовці під час своїх виступів передали найщиріші вітання присутнім від голови Ізяславської районної державної адміністрації Бориса Яцкова та голови Ізяславської районної ради Сергія Шлегеля. Крім того про підсумки роботи виробничих підрозділів групи компаній «VITAGRO» учасникам святкових зібрань доповіли керуючий Білівським відділком групи компаній «VITAGRO» в Ізяславському районі Леонід Лісковий, директор СГ ТОВ «Компанія УКРЕЛІТАГРО» (с.Михнів) Володимир Корнійчук.У свою чергу Ріпківський сільський голова Валентина Марцинюк, Білівський сільський голова Микола Чорний, Тишевичівський сільський голова Лариса Розомюк, Мислятинський сільський голова Ірина Гордієнко, Михнівський сільський голова Валерій Романюк, секретар Завадинецької сільської ради Віра Прокопивнюкподякували представникам «VITAGRO» за плідну співпрацю з питання розвитку територій.

Кожне таке свято завжди супроводжується подарунками для різних груп населення.Від керівництва групи компаній «VITAGRO» було вручені подяки та подарунки учасникам антитерористичної операції, яків новітній період історії стали на захист свободи, незалежності та територіальної цілісності України. Також подяки та подарунки були вручені групі ветеранів праці. За вагомі показники у виробничій діяльності подяками та грошовими преміями були відзначені кращі працівники місцевих підрозділів групи компаній «VITAGRO». Також відгрупи компаній «VITAGRO» Петро Лабазюк вручив подарунки для Ріпківської, Білівської, Тишевичівської, Мислятинської, Михнівської, Завадинецької сільських рад, для місцевих загальноосвітніх та дошкільних закладів, для бібліотечних та клубних закладів, для медичних закладів, для місцевих відділень поштового зв'язку, місцевим релігійним громадам.

Для умілих господарів землі, для тих, хто вмілими руками багатий ростить урожай, хто славить своєю працею нашу дорогу Ізяславщину, аматорами художньої самодіяльності місцевих закладів культури та закладів освіти було підготовлено цікаву та змістовну концертну програму. Родзинкою святкового дійства став мистецький подарунок від групи компаній «VITAGRO» — виступ подільських співачок, учасниць різноманітних конкурсів, фестивалів та шоу-програмТетяни Рябініної і Альони Мороз.

За традицією під час кожного дійства організатори свята провели безкоштовні лотереї, під час яких було розіграно різноманітні подарунки.

«Такі свята проводяться у першу чергу аби вшанувати усіх тих людей, котрі своєю працею прославляли та прославляють нашу землю. Звичайно це привід для зібрання усього села для їх згуртування, а також підбиття підсумків і нашої роботи, адже кожен наш пайовик має знати чим та як живе їх село», — зазначив заступник генерального директора групи компанії «VITAGRO» по зв'язках з громадськістю Валерій Сліпчук.

У ході свята неодноразово згадувалось українське народне прислів'я: «Є хліб – буде й пісня». Можливо, тому що «VITAGRO» — це сильна компанія, яка не тільки працює на землі, а й підтримує сільські громади, думає про майбутнє України.

ФОТОРЕПОРТАЖ із свята в селі Ріпки

ФОТОРЕПОРТАЖ із свята в селі Білеве

ФОТОРЕПОРТАЖ із свята в селі Мислятин

ФОТОРЕПОРТАЖ із свята в селі Михнів

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

183
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.