Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Громадської приймальні народного депутата на Ізяславщині не буде

​Громадської приймальні народного депутата на Ізяславщині не буде

Народна депутатка України Олена Копанчук проводила особистий прийом громадян у приміщенні будинку творчості для дітей та юнацтва 22 жовтня. Нагадаємо, що вона була обрана по 189 мажоритарному виборчому округу.

Численні жителі міста та району хотіли поспілкуватись з народною обраницею та порушити важливі проблеми району, а також отримати підтримку у вирішенні особистих питань. Однак не всі охочі змогли зустрітися з нею, адже час прийому був обмежений (з 11.00 до 13.00).

Для місцевих журналістів Олена Євгенівна надала певні коментарі, хоча й часу для спілкування з пресою було відведено зовсім мало.

Оскільки новообрана народна депутатка вперше з моменту закінченнявиборів проводила прийом громадян в нашому місті, ми поцікавились чи працюватиме її громадська приймальна в Ізяславі. Адже чимало жителів району сподіваються на її підтримку та допомогу.

— Зараз вивчається можливість відкриття громадських приймалень у Нетішині та Красилові. Питання функціонування приймальні в Ізяславському районі поки що не розглядається через відсутність самого приміщення та коштів на оплату праці фахівця. Хоча я не виключаю можливість створення такого координаційного центру на громадських засадах. Тобто, якщо є бажаючі стати волонтером – ми будемо лише раді. Потреба в хороших людях є, адже ми лише формуємо команду, — пояснила пані Олена.

На її думку, вести мову про роботу приймальні можна буде лише в наступному році після проведення місцевих виборів.

Під час спілкування також було порушено проблему комунальних підприємств міста та бездіяльності їх керівництва.

— У нас по всій Україні спостерігається бездіяльність таких структур. Дали 3 роки на децентралізацію. Але в Ізяславі і досі реформа не відбулася. Якби була створена ОТГ, то й коштів громада мала б більше і щось можна було б зробити в Ізяславі. Держава дала можливість, але міські ради відтягують до останнього. Та думаю, що через пів року в районі все ж буде створено ОТГ, — розповіла народна депутатка.

Наостанок було обговорено умови більш тісної співпраці зі ЗМІ, адже виборці хочуть знати більше про діяльність та подальші плани народної обраниці. Журналісти висловили своє побажання, аби народна депутатка в подальшому приділяла більше часу роботі на окрузі та спілкуванню з громадянами.

В свою чергу, пані Олена обіцяла незабаром провести зустріч в більш ширшому форматі та приділити більше часу для вивчення проблем нашого району. Тому сподіваємось, що, незважаючи на відсутність громадської приймальні, виборці району матимуть більш якісний комунікативний зв'язок з народною депутаткою.

Наталія Поплавська,

Василь Сложинський

153
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.