Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Громада Свято-Пантелеймонівського храму міста Ізяслав відзначила своє престольне свято

Громада Свято-Пантелеймонівського храму міста Ізяслав відзначила своє престольне свято

9 серпня громада Свято-Пантелеймонівського храму міста Ізяслав (Ізяславське благочиння Хмельницької єпархії Православної Церкви України) вшанувала свого небесного покровителя, святого великомученика та цілителя Пантелеймона. Для прихожан це дуже визначна подія, адже разом зі своїм настоятелем віряни доклали великих зусиль, щоб збудувати та облаштувати Дім Божий.

На святкову Божественну літургію до храму завітав високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький та Кам'янець-Подільський Православної Церкви України щоб соборно із представниками духовенства із Шепетівського та Ізяславського благочинь, міста Шепетівка та парафіянами храму і численними гостями вославити Всевишнього. До учасників святкового дійства також долучили заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

На церковному подвір'ї короваєм та квітами владику зустріли найменші прихожани, висловивши щирі слова подяки за архіпастирський візит. У самому храмі до архіпастиря зі словами вдячності звернувся настоятель митрофорний протоієрей Володимир Ковальчук, запросивши владику очолити святкове Богослужіння та помолитися за місто, його жителів, Україну та благочестивий народ.

Після чого у співслужінні духовенства Ізяславського та Шепетівського благочинь було відслужено Божественну літургію. Після відпусту до людей з архіпастирським словом звернувся високо преосвященний Антоній. Він зазначив: «Пантелеймон. Великомученик і цілитель. Коротке, як вогник свічки, життя. Він був добрим лікарем, подавав надії. Йому благоволив навіть імператор. Але гарний хлопчик з кучерявими волоссям порушив тишу свого спокою і благополуччя радісним і сміливим вигуком: «Мій Бог — Ісус Христос! Вірую!». І — почався відлік часу в сторону нелюдських страждань. Його змушували відмовитися від християнської віри і повернутися до язичництва. Йому погрожували. Його катували. Йому обіцяли всі багатства землі. Але світлим було його обличчя і незмінно було його: «Вірую!» З ім'ям Христа він лікував кульгавих, сліпих, прокажених. З ім'ям Христа допомагав знедоленим. І з ім'ям Христа прийняв мученицьку смерть».

Також владика подякувавши за запрошення та свято. За пастирське служіння на благо Церкви та за заслуги перед Нею митрополит Антоній за благословенням Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Православної Церкви України вручив отцю настоятелю з нагоди 20-ліття від дня хіротонії медаллю Православної Церкви України. Також архієрейською грамотою були нагороджені хори свято-Пантелеймонівського храму митрополичими грамотами. Представники місцевої влади також привітали прихожан із храмовим святом та вручили грамоти і подяки. В свою чергу настоятель храму, митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук подарував заступнику голови районної державної адміністрації Володимиру Левченко, голові районної ради Сергію Шлегелю, Ізяславському міському голова Валентині Корнійчук пам'ятні копії Томосу для зберігання у владних кабінетах.

Не менш урочистим був хресний хід довкола храму з часточкою мощей та іконою Св. Пантелеймона. На сходах храму діти недільної школи привітали усіх віршами та піснею. Закінчилось усе святковим частуванням, яке приготували Ізяславські козаки та сестриці храму.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.