Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Гостями Ізяславської РДА стали учасники Національного проекту «Агенти змін. Діти»

Гостями Ізяславської РДА стали учасники Національного  проекту «Агенти змін. Діти»

Бажання підлітків долучитися до розвитку своїх громад, оволодіння ними навичками комунікації у сфері неформальної громадянської освіти, готовність постійно навчатися та працювати об'єднала групу підлітків, які навчаються в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, для участі у національному проекті «Агенти змін. Діти», що реалізується Центром «Ейдос» у тісному партнерстві із Національним Центром «Мала Академія Наук України», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійним фондом «Агенти змін» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF). Лідером їх стала учениця цього закладу Катерина Лисенко.

Школа «Агенти Змін. Діти» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад. Ця школа проводиться з 2015 року для активних учнів 8–10-х класів з усієї України, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення. Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, культурно-мистецький проект. Навчання здійснюється тренінговими інтерактивними методиками, які включають комплексний погляд на розвиток особистості та індивідуальний підхід до кожного.

Катерина Лисенко із своїми друзями розробила проект #Іпідедощ. Він спрямований на отримання професійних, теоретичних та практичних знань від сучасних — до майбутніх спеціалістів. Замість нудних розповідей та абстрактних прикладів підлітки отримали змогу спробувати себе у ролі дорослих, дізнатися про специфіку галузі, робочу атмосферу та обов'язки співробітників.

Учасники проекту провели 9 жовтня — День запитань, а їх підлітки могли поставити тим, хто вже працює, має певний досвід. Цього дня вони відвідали ряд установ та організацій міста Ізяслав. Однією із організацій, із системою роботиякої ознайомилися, була Ізяславська районна державна адміністрація.

Як зазначила Катерина Лисенко, такого ажіотажу та охочихвзяти участь у проекті, не очікували серед запропонованих об'єктів для ознайомлення, що безперечно підтверджує зацікавленість молоді в усвідомленому виборі свогомайбутнього.

Із структурою, завданням та повсякденною роботою районної державної адміністрації учасників проекту «Агенти змін. Діти» ознайомив завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук. Гості райдержадміністрації ознайомились із структурою сайту установи, оглянули приміщення, поспілкувались із першим заступником голови райдержадміністрації Павлом Ковальчуком, керівниками та працівниками ряду її структурних підрозділів. «Виявляється, що роботапрацівників районної державної адміністрації зовсім не схожа на казку. Вони не п'ють міцний чай із цукерками, обговорюючи погоду (можливо лише під час обіду), жодна хвилина, жодна секунда не в змозі обійти пильне око працівників держслужби», — відмітили в ході зустрічі підлітки. Звичайно, це лишень поверхова екскурсія у світ дорослих, але навіть ця шпаринка заохочує до діалогу, а без нього жодна система працювати не може. «Відверто кажучице дуже складна структура, і навіть якщо є корабель, то незавжди впевнений, куди тримаєш курс, але плавати можна навчитися лише в морі, тож не варто боятися влади, вони врешті-решт можуть усміхатися», — наголосили учасники проекту.

Особливо цікавою та захопливою була зустріч учасників проекту «Агенти змін. Діти» із головою Ізяславської районної державної адміністрації, депутатом Хмельницької обласної ради Борисом Яцковим. У ході спілкування Борис Олександрович відзначив зацікавленість підлітків у прагненні знайти своє місце у майбутньому дорослому житті, уміння вести дискусію та обґрунтовувати власну точку зору. Керівник району дав відповіді на численні запитання, поділився із своїми планами на майбутнє. Особливе зацікавлення у дітей викликала піднята ними ж тема процесу децентралізації на Ізяславщині.

Цього ж дня учасник проекту ознайомились із роботою Ізяславського відділення Славутського відділу Головного управління Національної поліції України, приватного стоматологічного кабінету, Ізяславської амбулаторії загальної практики — сімейної медицини Ізяславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Нехай це було лише перше знайомство, але ж шансу справити перше враженнявдруге ніколи не буде. По краплинці знань та вмінь, у душу кожного.

А ви вже чуєте? Кап… кап… кап… По краплинці … і піде дощ!!!

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.