Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Голуб миру»

«Голуб миру»

«Голуб миру»

21 вересня весь Світ відзначає День Миру, як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. У час, коли на Сході України люди потерпають від обстрілів, діти не мають можливості спокійно та безпечно продовжувати навчання, гине мирне населення, найстрашніше — гинуть діти, гинуть наші захисники. Тому до Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться із глибокою шаною і усвідомленням того болю, який завдаєвійна.

В усьому світі символом миру вважається білий голуб. Це птах всеземної любові та миру. З давніх часів вважалось, що душа людини відлітає на небо в образі голуба. Може не випадково їх часто називають святими птахами?

Тож саме в цей день в Клубівській сільській бібліотеці проведено акцію «Голуб миру».Бібліотекар підготувала намальовані на папері фігурки голубів, місія яких принести мир і спокій на схід України, стати оберегом для захисників нашої Батьківщини. Діти із задоволеннямдолучилися до запропонованоїакції та вирізали білих голубів, на яких написали побажання воїнам АТО, котрі боронять кордони нашої держави. Учні подумки і всім серцем бажали закінчення війни, бажали, щоб над Україною було мирне небо…

За матеріалами Клубівської сільської ради

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.