Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Головою райдержадміністрації проведено співбесіди із міським та сільськими головами

Головою райдержадміністрації проведено співбесіди із міським та сільськими головами

Головою райдержадміністрації проведено співбесіди із міським та сільськими головами

5 та 6 лютого відбулися робочі зустрічі у форматі співбесід голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова із Ізяславським міським головою та сільськими головами району. У співбесіді також взяли участь: голови Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук, завідувач сектором культури райдержадміністрації Марія Кучерук та інші.

Спектр питань, визначений до спілкування – характеристика соціально-економічного стану підвідомчих територій та якість виконання пріоритетних завдань, серед яких завдання на поточний рік: стан використання інвесторами орендованих земельних ділянок; організація роботи із відшкодування перевізникам витрат, пов'язаних із перевезенням громадян пільгових категорій; проведення робіт, пов'язаних із ремонтом доріг, які перебувають у комунальній власності; робіт із реконструкції та будівництва систем водопостачання та інше.

Крім того у ході спілкування було звернуто увагу керівників громад на питання здійснення комплексу заходів, пов'язаних із благоустроєм населених пунктів району.

Також у ході зустрічей було порушено ряд питань щодо роботи із різними категоріями сімей та громадян. Зокрема було наголошено на постійному патронаті тих, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Окремо було розглянуто питання щодо забезпечення діяльності на підвідомчих територіях закладів охорони здоров'я, культури та освіти.

У ході співбесід начальником управління фінансів райдержадміністрації Сергієм Журавлем спільно із міським та сільськими головамипроаналізовано фінансовий стан та спроможністьрад. Сергій Володимирович крім того вказав на додаткові джерела наповнення місцевих бюджетів. Також було наголошено на необхідності безумовного дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні робіт та послуг за бюджетні кошти, забезпечення контролю за якістю та обсягами зазначених робіт. Зокрема було надано пропозиції щодо спрямування коштів за відповідними напрямками діяльності.

Співбесіди показали, що проблем та завдань в кожній територіальній громаді чимало і шляхи їх вирішення різні. Голова адміністрації націлював голів на вирішення проблем їхніх територіальних громад за допомогою місцевих ресурсів, переукладання угод сільських рад з орендарями земельних паїв, до активної співпраці з інвесторами, які використовують водні та земельні ресурси громади, та на вирішення соціальних питань довірених їм населених пунктів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.