Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Голова РДА оглянув відремонтовану частину приміщення інфекційного відділення

​Голова РДА оглянув відремонтовану частину приміщення інфекційного відділення

Голова РДА оглянув щойно капітально відремонтовану частину приміщення інфекційного відділення

Голова районної державної адміністрації Іван Федорчук та його заступник Павло Ковальчук 5 січня оглянули щойно капітально відремонтовану частину приміщення інфекційного відділення КНП «Ізяславська центральна районна лікарня», де облаштовані два бокси для перебування інфекційниххворих, санвузол та душова. Роботи було проведено на загальну суму 646,488 тис.грн. за рахунок коштів, виділених за рахунок субвенції з держбюджету по зоні спостереження Хмельницької АЕС. Виконавцем робіт виступило ТОВ «БУДСПЕЦМОНТАЖ-Б».

Відремонтована частина відділення відповідає всім вимогам надання спеціалізованої медичної допомоги, дотримання протиепідеміологічних та санітарно-гігієнічних вимог перебування пацієнтів. Повністю зроблено нову електричну розводку, замінено розетки і вимикачі, замінено сантехніку, облаштовано нову підлогу. Усю стару штукатурку видалено і покладено нову, стіни та підлогу облицьовано плиткою.

Як наголосила заступник головного лікаря Світлана Кущук, вже сьогодні у відремонтованих приміщеннях будуть встановлені ліжка та підведені до них киснепроводи. Після цього сюди будуть поміщені хворі для лікування.

Під час спілкування із персоналом відділення Іван Федорчук подякував колективу за роботу. «Зараз на медичний персонал інфекційного відділення лікарні покладена велика відповідальність. Адже медики не просто лікують, а рятують людей, захищають населення краю від поширення небезпечного вірусу», — зазначив в ході спілкування голова райдержадміністрації. Також Іван Федорчук наголосив, що як депутат Шепетівської районної ради сприятиме продовженню робіт із капітального ремонту інших частин приміщення інфекційного відділення закладу. 

Сектор РДА

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.