Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Голова районної державної адміністраціїпровів засідання районного оперативного штабу

Голова районної державної адміністраціїпровів засідання районного оперативного штабу

Голова районної державної адміністраціїпровів засідання районного оперативного штабу

15 листопада голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів засідання районного оперативного штабу з питання ліквідації наслідків негоди на території Ізяславщини.

На засіданні було проаналізовано обсяги та темпи проведених робіт протягом 14 листопада.

Станом на ранок 15 листопада без світла залишаються 5 населених пунктів. Представник Ізяславського РЕМ запевнив, що протягом дня електроживленням будуть забезпечені всі села району.

Борис Олександрович в ході засідання штабу дав доручення Ізяславському міському голові Валентині Корнійчукзабезпечити протягом дня розчистку тротуарів по місту. Після розчищення доріг з'явився автомобільний транспорт і пішоходи йдуть по дорозі, що може викликати дорожньо-транспортні природи. Окремо було наголошено, щояк тількибудуть розчищені тротуари, то буде даний дозвіл навідновлення навчання в закладах освіти. Було наголошено на необхідностіширокого залученняможливостейустанов, підприємств та організацій до розчисти тротуарів та прилеглих територій від снігу як за допомогою техніки, так і вручну.

Головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій доповів, що звернень із обмеження та випадків замерзлих людейв районі не зафіксовано.

За матеріалами районного оперативного штабу

102
RSS
Гость
19:20
Доручення щодо розчистки тротуарівдано 15 а сьогодні вже 17 а по місту не розчищений і метр тротуару тож діти підуть в школу після 8 березня.Але скільки коштів списано на приберання!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.