Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Голова районної державної адміністрації з робочою поїздкою побував у селі Плужне

Голова районної державної адміністрації  з робочою поїздкою побував у селі Плужне

04 жовтня голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков із робочою поїздкою побував в селі Плужне. У приміщенні Плужненської сільської ради Борис Олександровичзустрівся ізПлужненським (Віктор Максимчук), М'якотівським (Сергій Залєвський), Кунівським (Ярослав Качур), Шекеринецьким (Майя Замашнюк), Борисівським (Леонід Левчук) сільськимиголовами. У зустрічі також взяв участь заступник голови районної ради Михайло Борисюк.

У ході зібрання було розглянуто питання щодо активізації роботи із створення, передбаченої перспективним планом, Плужненської об'єднаної територіальної громади. Зокрема Борис Олександрович наголосив на тому, що із зволіканням прийняття рішення про створення об'єднаної територіальної громади, що регіону не надходять досить значні суми на вирішення різноманітних соціальних питань громад.

Посадовець зауважив, що процес добровільного об'єднання має завершитися у 2018 році, у перспективі очікується зміна механізму створення об'єднаних громад. «Зволікання із процесом об'єднання тягне за собою неможливість отримати преференції та допомогу із боку держави та міжнародних донорів на розвиток інфраструктури та закладів соціальної сфери. Також втрачається можливість на реалізацію різноманітних проектів, у тому числі і за рахунок міжнародних організацій. Ті громади, що встигли об'єднатися раніше, уже третій рік отримують значну фінансову підтримку від держави, яку використовують для розвитку і розбудови. Необ'єднані території такої можливості не мають», – наголосив голова районної державної адміністрації Борис Яцков.

У ході зустріч, між її учасниками відбувся досить тривалий конструктивний діалог, у ході якого було розглянуто питання практичної реалізації процесу формування ОТГ. Також обговорено ті виклики та ризики, що можуть виникати у цій справі.

Під час перебування в Плужному голова райдержадміністрації ознайомився із роботою Плужненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та зі станом робіт по ремонту дороги через село.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.