Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів робочу нараду

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів робочу нараду

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков 3 січня провів робочу нараду за участю голови районної ради Сергія Шлегеля, першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука, заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка, Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, начальника управління фінансів райдержадміністрації Сергія Журавля, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентини Пилипчук, завідувача сектором містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Сергія Франкова, завідувача сектором житлово-комунального господарства Оксани Фіялко, керівників медичних закладів району та інших.

У ході наради було порушено питання, що стосуються розвитку району у 2018 році. Зокрема було розглянуто питання запланованого ремонту автомобільних доріг місцевого значення Ізяслав-Нове Село (через село Білогородка), Ізяслав-Лютарка-Білотин, Стороничі-Нове Гутисько (через село Шекеринці). Також було обговорено питання подальшого облаштування об'їзної дороги в місті Ізяслав до вулиці Військової, ремонт водогону по вулиці Васьковецькій до Ізяславської центральної районної лікарні.

Голова райдержадміністрації також наголосив, що серед пріоритетних завдань на 2018 рік є проведення ремонту реанімаційного відділення Ізяславської центральної лікарні, ремонти ФАПів в селах Великі Пузирки та Кунів. «У поточному році, — зазначив Борис Яцков, — заплановано проведення комплексу ремонтних робіт в приміщенні Ізяславської центральної районної бібліотеки.

У 2018 році планується проведення ремонтних робіт в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Михнівській ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільській ЗОШ І-ІІІ ст… Також заплановано на цей рік придбання в ряд закладів освіти району сучасного навчального обладнання».

У ході наради було зазначено на необхідності проведення актуалізації існуючої проектно-кошторисної документації та прискорення розробки нової на ряд інших об'єктів району.

Також було наголошено на дотриманні усіх процедур під час визначення виконавців робіт та забезпечення контролю за якістю виконання робіт.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.