Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з питання забезпечення підвезення учнів

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з питання забезпечення підвезення учнів

11 вересня в районній державній адміністрації відбулася робоча нарада з питань організаціїпідвезення дітей до закладів освіти району. Провів засіданняголова райдержадміністрації Борис Яцков за участю голови районної ради Сергія Шлегеля, заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка, т.в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмили Крюкової, начальника управління фінансів райдержадміністрації Сергія Журавля та спеціалістів і фахівців відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Відкриваючи зібрання, голова районної державної адміністрації Борис Яцков наголосив, що головною метою наради є вироблення єдиного механізму вирішення організації підвезення учнів до закладів освіти району у рамках чинного законодавства і з врахуванням інтересів школярів та побажань батьків. Зокрема було наголошено на тому, що забезпечення підвезення є однією із складових процесу оптимізації мережі закладів освіти району, тому потрібно до цього питанняпідійти виважено.

У ході зустрічі Б.Яцков та С.Шлегель наголосили, що основна мета оптимізації – покращення якості освіти та умов навчання для дітей, адже на даний час не у всіх школах учні мають рівні можливості для розвитку своїх навчальних, творчих, спортивних та інших здібностей. Тому в першу чергу при розгляді даного питання необхідно враховувати інтереси дітей. Зокрема, вони звернули увагу працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на тому, щопотрібно обов'язково розробити зручний та оптимальний графік та маршрут підвезення учнів шкільними автобусами, забезпечити їх курсування та належне утримання транспортних засобів із дотриманням вимог усіх нормативних документів з цього питання. Також було вказано на недопущення фактів нецільового використання парку шкільних автобусів та ресурсів на їх утримання, економії паливно-мастильних матеріалів.


За матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.