Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Голова райдержадміністрації побував на сході села у Ріпках

Голова райдержадміністрації побував на сході села у Ріпках

Цього разу схід села відбувся в Ріпках. Із районного центру на зібрання поспілкуватись із громадою 05 липня завітали голова райдержадміністрації Борис Яцков та голова районної ради Сергій Шлегель.

Місцеві жителі порушували ряд проблемних питань, основним серед яких було розпаювання садка.

Слід зазначити, що на зібранні вирували емоції. Після обговорення порушеного питання було прийнято рішення розпочати процес розпаювання садка.

У спілкуванні виникло й кілька нових питань. Громадськість висловила зауваження щодо незадовільного стану доріг. Також прозвучало питання податку на житло.

Серед інших питань селяни висловили невдоволення ціновою політикою на закупівлю молока у населення.

Представники органів державної влади та місцевого самоврядування відповідали на всі порушені питання, що хвилюють жителів громади, надавали обґрунтовані роз´яснення згідно чинного законодавства, а також пообіцяли всіляко сприяти їх вирішенню.

Завершуючи, очільник райдержадміністрації зауважив, що з метою покращення добробуту сільської громадськості та вирішення актуальних життєвих питань селян необхідно об'єднуватись для створення сильної та спроможної об'єднаної територіальної громади. Так, звісно, запитань чимало, проте потрібно обирати, що являється кращим для людей. Посадовець детально охарактеризував переваги добровільного об'єднання громад, яке дасть змогу залучити додаткові державні кошти для розвитку об'єднаної громади, покращити добробут місцевих жителів.

По завершенню сходин Борис Яцков провів виїзний прийом громадян з особистих питань. Усі бажаючі мали змогу особисто звернутись до очільника райдержадміністрації із нагальними проблемами, пропозиціями та зауваженнями.

Частина питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решта — взято під особистий контроль посадовцем та буде надано ним відповідні доручення щодо їх вирішення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

71
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.