Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Голова ОДА Дмитро Габінет провів виїзний прийом жителів Ізяславщини

Голова ОДА Дмитро Габінет провів виїзний прийом жителів Ізяславщини

14 лютого голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет здійснив робочу поїздку до Ізяславщини.

У рамках поїздки очільник області зустрівся з керівництвом району та провів особистий виїзний прийом громадян за участю першого заступника голови Ізяславської районної державної адміністрації Павла Ковальчука, голови Ізяславської районної ради Сергія Шлегеля та ряду керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районних структур центральних органів влади, керівників органів місцевого самоврядування району, депутатів Хмельницької обласної ради від Ізяславського району.

Поділитися наболілими проблемами з керівником області, знайти підтримку та допомогу щодо вирішення певних питань прийшло чимало жителів. Серед звернень, які розглянув Дмитро Габінет, було три колективних. Жителями району на прийомі порушено ряд важливих питань, зокрема, щодо реорганізації Великорадогощанської гімназії, відкриття відділення гемодіалізу в Ізяславській центральній районній лікарні, про принципи формування об'єднаних територіальних громад на території Ізяславського району, щодо стану надання медичних послуг на території Плужненської сільської ОТГ, придбання шкільного автобусу в Шекеринецький заклад загальної середньої освіти, ремонту доріг місцевого значення, про виділення коштів на добудову водогону в селі Михля, про надання допомоги в приватизації земельних ділянок для обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства в селі Михнів, щодо виплати заборгованості з орендної плати орендарями землі на території Кунівської сільської ради, щодо забезпечення жителів населених пунктів району скрапленим газом, про виплату заборгованості із пенсії за рішеннями суду, про реєстрацію прав на нерухоме майно, про надання пільгових кредитів за урядовою програмою 5-7-9% та ряд інших.

Усі порушенні під час прийому питання будуть взяті під особистий контроль очільника області. Для їх детального опрацювання та вивчення Дмитром Анатолійовичем будуть надані відповідні доручення керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрації. Також очільник обласної державної адміністрації наголосив, що стан розв'язання кожної проблемної ситуації триматиме на особистому контролі.

Відділ документообігу та контролю апарату райдержадміністрації

127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.