Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Голос» без голосу: чому партія відкликає «своїх» із виборчих комісій Хмельниччини

«Голос» без голосу: чому партія відкликає «своїх» із виборчих комісій Хмельниччини
Фото: ілюстративне

«Голос» запідозрив своїх представників у співпраці з іншими політичними силами. 

Під час місцевих виборів партія може опинитися без представництва у ТВК області.

За інформацією ОПОРИ, 10 серпня у Хмельницькій області Центральна виборча комісія України сформувала 17 територіальних виборчих комісій. Вони діятимуть під час місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня. До їх складу увійшло 36 представників партії «Голос». Одинак минуло кілька днів і все різко змінилося… Вже 12 серпня ця політична сила оголосила про відкликання усіх своїх представників з ТВК Хмельниччини.

На своїй сторінці у фейсбуці голова партії «Голос» Кіра Рудик написала про причини такого рішення.

«До мене звернулися десятки людей, обурених ситуацією на Хмельниччині. Є підозра про співпрацю членів ТВК від «Голосу» з іншими партіями. Наша служба безпеки негайно перевірила цю інформацію. Підозра виявилася обґрунтованою», — зазначила Кіра Рудик.

Громадянській мережі ОПОРА цей факт також підтвердив керівник Хмельницького обласного осередку «Голосу» Віктор Артеменко. Він додав, що у партії спробують знайти нових людей. Однак, якщо «Голос» не встигне цього зробити», політична сила залишиться без представництва у ТВК області.

Раніше представники ОПОРИ повідомляли, що загалом до роботи в територіальних виборчих комісій Хмельницької області було залучено 306 представників 42 політичних сил. Найбільше представництво отримали парламентські політичні партії. Зокрема, «Слуга народу» — 39 представників, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — 37, «Голос» — 36, «Опозиційна платформа — За життя» — 36, а «Європейська Солідарність» — 35.

Представництво у ТВК області також отримали політичні сили, які на минулих парламентських виборах не потрапили до Верховної Ради України. Зазвичай, у них лише кілька людей. Виключенням стала партія «Солідарність жінок України», яка отримала у ТВК 21 місце.

Цікаво, що представництво у територіальних виборчих комісіях Хмельниччини отримали й доволі незвичні для нашого краю політичні сили. Наприклад, «Блок Дарта Вейдера», «Єдиний Кривий Ріг», «Рідне Закарпаття», «Ошукані українці», «Команда Дніпра»…

Нагадаємо, парламент призначив цьогорічні місцеві вибори на 25 жовтня. Українці обиратимуть депутатів місцевих рад, а також сільських, селищних і міських голів

Джерело: портал "Є"


1075
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.