Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Година Духовності«Дорогою Милосердя»

Година Духовності«Дорогою Милосердя»

Година Духовності «Дорогою Милосердя»

12 серпня в один із останніх днів ІІІ (відпочинкової) зміни дитячого оздоровчого табору «Світанок» села Білогородка, в рамкахкомплексу заходів із відзначення в районі Дня хрещення Київської Русі — України, було проведено Годину Духовності«Дорогою Милосердя».На неї до табору завітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

Вітаючи дітей, Володимир Левченко зазначив, що переконаний у тому, що дні спільного побуту та дозвілля у таборі дозволили їм здружитися, кожен день був насичений піснями, іграми, різноманітними розвагами. Проте серед дозвіллямає бути і час у роздумах про духовність, про людяність, про Бога.

Далі із вихованцями оздоровчого табору поспілкувався отець Володимир. Він запропонував усім разом прочитати Господню молитву «Отче наш», після чого він невимушено та цікаво поспілкувався із дітьми. Отець Володимир розповів дітям про основоположні принципи християнства, про його основні засади. Також священик розповів дітям про основні віри утвердження християнства, в тому числі і на території сучасної України. Окремо він зупинився на розповідях про святих Ольгу та Володимира, про їх роль у запровадженні християнства на території Київської Русі.

Завершуючи спілкування із дітьми, отець Володимир Ковальчук сказав: «Хочеться висловити вдячність найперше Богу за час проведений із вами, за ваші відкриті серця, за ваше прагнення шукати чогось вищого, за вашу щирість та доброту».

Також Володимир Левченко та Володимир Ковальчук у супроводі директора табору «Світанок» Віктора Личика ознайомились із побутом дітей, які там відпочивають.

В.Кучерук за матеріалами дитячого оздоровчого табору «Світанок»

20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.