Стоматологія
Друк на футболках і чашках

"Героїв Україна пам'ятає"

"Героїв Україна пам'ятає"

Пам'ять — нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором.

Одна із них — про Іловайську трагедію. Цьогоріч Україна вшановує п'яті роковини Іловайської трагедії.

Слово "Іловайськ" у масовий ужиток українців увійшло, коли набуло сумного значення як місце найбільших живих утрат у теперішній війні. До Іловайського котла збройні сили звільняли місто за містом, а опісля ось уже п'ять років їхні дії зосереджено на утриманні територій. Наступ української армії було зупинено вторгненням частин і техніки Російської Федерації. День незалежності 2014 року Україна зустріла звісткою про масштабне оточення своїх підрозділів. У такому становищі командування поклалося на домовленість із ворожою стороною про те, що наші військовослужбовці полишать місце дислокації «зеленим коридором». Попри те, колони були нещадно розстріляні. У тих подіях Україна втратила найбільше за час нинішньої війни на сході держави бійців. Інформація про втрати різниться донині.

За ці роки маленьке місто на Донбасі для кожного українця стало синонімом смерті, горя і болю. Не можна допустити повторення цих гірких подій, а для того треба розуміти та пам'ятати!

З нагоди цієї пам'ятної події в районній бібліотеці для дітей проведено патріотичну годину під назвою «Героїв Україна пам'ятає».

Під час заходу бібліотекарі та юні читачі зачитували історії офіцерів та солдатів, що вижили в «Іловайському котлі», як військовослужбовці вступили в армію, як воювали на Донбасі, про їхні трагедію та біль, як виходили «зеленим коридором» з «котла». А також про те, як залишились чудом живими, щоб розповісти про ті криваві події, про своїх поплічників, котрі трагічно загинули, виборюючи незалежність України.

Також бібліотекарі підготували до цієї сумної дати книжкову виставку «Україна! Героям слава!». Назву виставки виготовила група читачів Ріпківської сільської публічної бібліотеки у техніці «квілінг». Кожен бажаючий мав нагоду ознайомитись із відповідними виданнями про військові дії на Донбасі, криваву Іловайську трагедію, її учасників, тощо.


За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.