Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Герої не вмирають

Герої не вмирають

20 лютого 2016 року вся Україна в скорботі відзначала другу річницю кривавих подій на Майдані, вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди на алеї Героїв Небесної Сотні сотні ізяславчанзібралися, щобзгадати тих, хто віддав своє життя за честь та гідність Українського народу.

Меморіальний захід розпочався урочистим підняття під виконання Держаного Гімну України Державного Прапору України. Право його підняти було надано активному учаснику подій Революції Гідності, учаснику Антитерористичної операції на сході України, депутату Ізяславської районної ради Ігорю Олійнику.

Далі всі присутні молитовно згадали Героїв Небесної Сотні та всіх, хто загинув за свободу та територіальну цілісність України. Поминальну літію звершив благочинний храмів Ізяславського округу Української Православної Церкви Київський патріархат Хмельницької єпархії, настоятель храму св.вмч. та цл. Пателеймона митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, по закінченні якої він звернувся до всіх із пастирським словом. Також до учасників заходів звернулись настоятель костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви (м.Ізяслав) о.Едуард Пюро та священик храму Різдва Христового Української Православної Церкви (м.Ізяслав) о.Олександр Філюк.

Далі відбувся мітинг присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь керівники району та міста, жителі міста та району, учнівська молодь, представники релігійних конфесій.

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков звернувся до присутніх зі словами: «Страшні кадри розстрілу мирних мітингувальників назавжди врізалися в пам'ять усіх українців. Герої Небесної Сотні безстрашно йшли під кулі в пластикових шоломах і з дерев'яними щитами в руках, щоб допомогти товаришам, які потрапили на лінію вогню «беркутівців». Вони витягали з-під обстрілів смертельно поранених майданівців і відчайдушно намагалися врятувати їхні життя. Кожен з них віддав найцінніше – своє життя заради нової України, заради кращого майбутнього. І як би не було складно, не можна допустити, щоб ті великі жертви, які за останніх два роки зазнав наш народ, не виявилися змарнованими. У спільній молитві просимо Господа Бога про припинення війни – і щоб вже за кілька років кожен зміг помітити, як змінюється на краще Україна. Українське суспільство, як ніколи, вимагає змін. Боротьби з корупцією – найбільшим ворогом нової України та впровадження необхідних для розвитку реформ. Надзвичайно складний період зараз для нашої держави – коли потрібно однією рукою відстрілюватись від агресора, іншою – пришвидшувати маховик незворотних реформ. А кожному з нас потрібно по совісті, чесно, самовіддано робити свою справу на своєму місці. Вірити в те, що Україна буде жити у мирі, розвиватися і рухатися в обраному європейському напрямку. І станеться це завдяки нашим янголам-охоронцям — Героям Небесної Сотні і ще сотням лицарів, які віддали своє життя за Україну, які стоять на сторожі Гідності».

Також до присутніх на мітингу звертались голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, громадська активістка Валентина Кучер.

Присутні на мітингу вшанували пам'ять про загиблих патріотів хвилиною мовчання та поставили запалені лампадки вздовж ялинок на алеї Героїв Небесної Сотні.

399
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.