Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Герої не вмирають…

Герої не вмирають…

Майже кожного дня на Сході України ми із болем у серці втрачаємо цвіт нації — наших воїнів-захисників — не просто свідомих громадян, а одних із тих, хто був готовий на все заради України. Росія завжди вбивала все, що було пов'язано з Україною. Намагалася підкорити її, зламати дух, поневолити народ, асимілювати усіх. Бо Україна — найзапекліший та найнебезпечніший ворог російського імперіалізму.

Такі криваві цифри полеглих під час нав'язаної нам війни на Донбасі неодмінно повинні нагадувати українцям, завдяки чиїм зусиллям вони вільно ходять по своїй землі.

У воєнний період різних часів епохи захист Вітчизни був священним обов'язком для кожного воїна-визволителя, а для нас, мирного населення, священним же обов'язком є гідне вшанування та збереження історичної пам'яті про їх подвиг. Адже пам'ять – це міст, який забезпечує духовний зв'язок поколінь. Забувши свою історію, людина не має майбутнього.

Тож виникла ідея у членів громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» подбати про сектор військових поховань на новому кладовищі по вулиці Незалежності (при виїзді на м.Шепетівка), де глибоким сном спочивають їхні побратими.

Бойові побратими із щирими почуттями та високою громадською відповідальністю проводять біля могил полеглих героїв-земляків відповідні роботи.

На сьогоднішній день провели благоустрій території, розчистили місце для покладання тротуарної плитки та бордюр біля могил бійців, та інше.

Члени громадської організації планують завершити усі відповідні ремонтні роботи до 14 жовтня – Дня захисника України.

Щоб бути вартим майбутнього, нам треба осягнути основний урок історії. І він полягає у тому, що тільки в єдності наша сила, сила українського народу, сила України! І прийти доглянути могилу загиблих захисників України та прилеглу територію – це найменше, що може зробити кожен із нас для наших полеглих героїв.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.