Герої не вмирають

image

06 лютого чотири роки тому страшна звістка сколихнула всіх його жителів. Захищаючи честь і незалежність нашої держави на Сході України, під час виконання бойового завдання, загинув один із її синів — молодий, сильний духом наш земляк Микола Микитюк — командир механізованого взводу 30 окремої гвардійської механізованої бригади.

В Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія» відбувся тематичний захід з нагоди річниці загибелі в зоні проведення антитерористичної операції випускника школи Миколи Микитюка.

Метою проведення даного зібрання полягало у вихованні учнівської молоді почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм; винесенні уроків толерантності і неможливості вирішення конфліктів за допомогою зброї; сприянні формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації; наданні можливості відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття.

Участь у пам'ятному заході також взяли батьки Галина Павлівна та Петро Михтонович, рідні загиблого земляка.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя, патріота України Миколи та всіх тих людей, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.

Під час проведення виховного заходу викладачі закладу згадали свого колишнього учня як комунікабельного, товариського, ввічливого школяра, який займався спортом, любив природу. Також прозвучало чимало слів вдячності батькам за сина-патріота, який віддав життя за Україну.

Крім того виступаючими було зазначено, що життя – це найдорожче, що є у людини. Проте, незважаючи на це, є герої, які готові пожертвувати цим найціннішим благом заради своєї Батьківщини. Одним із них був Микола Микитюк. Але їх загибель не мине дарма. Їх подвиг – це приклад великого героїзму. Їх приклад ніколи не помре, їх вчинок завжди буде жевріти у наших серцях.

Щемлива композиція пісні «Молитва» у виконанні учениці 5 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім… О.П.Онищука, гімназія» Якобчук Богдани вразила присутніх до глибини душі, свідченням чого були сльози на очах.

На знак глибокої вдячності, відвазі, силі духу і стійкості Миколи Микитюка та громадян, які віддали своє життя під час АТО на Сході України, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.П.Онищука, гімназія» проводить конкурс учнівських творчих робіт про Героїв України.

У цей пам'ятний день було відзначено кращих учнів навчального закладу за участь у конкурсі творів «Сучасний герой. Який він?», які у свою чергу зачитали уривки своїх творів, та у тематичних спортивних змаганнях «Перемога — герою». Також батьки Миколи вручили переможцям вищезазначених конкурсів подарунки.

Під час виховного заходу присутніми було переглянуто фільм про Героя сучасності.

По закінченню заходу делегація школярів до меморіальної дошки Миколи Микитюка поклала квіти- символ вдячності за подвиг захиснику.

Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з району проведення антитерористичної операції. Пам'ять про своїх героїв-земляків вшановують у рідному краї – на Ізяславщині.

На стіні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.П.Онищука, гімназія», де навчався Микола Микитюк, відкрита пам'ятна дошка. А вулиця у м.Ізяслав, на якій жив наш земляк, названо його іменем.

Президент України Указом № 270/2015 від 15 травня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Миколу Микитюка.

Також посмертно Миколу було нагороджено відзнакою «Народний Герой України»у липні 2016 року.

Пам'ять про Миколу Микитюка, який ціною власного життя боронив рідну землю, житиме в наших серцях вічно. Світла пам'ять і слава Герою!

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації
0
07.02.2019

8 коментарів

Леся Висоцька
21.02.2019 15:23
Дуже шкода, що гинуть сини, внуки не за Украину а за олигархив, яки на цьому наживаються…
Svitlana Tkachuk
21.02.2019 15:24
Леся Висоцька не пишіть дурниці.Наші захисники гинуть за незалежну Україну від московитів.А те що у нас дві війни: одна з московитами, а друга з корупцією,і обидві важливі для незалежної, процвітаючої України.
Леся Висоцька
21.02.2019 15:24
Svitlana Tkachuk Украина Николи ще така Бидна не була!!! Де вона процвитае??? Живуть тильки олигархи…
Svitlana Tkachuk
21.02.2019 15:25
Нажаль, реформи легко не даються.Поцікавтеся у поляків чи їм було легко.В кінці 90-х поляків було повно в Італії, особливо жінок.На теперішній час вони живуть у своїй батьківщині,і дуже добре живуть.Шлях до євроінтеграції йшов понад 20 років,і війни у них не було.
Леся Висоцька
21.02.2019 15:25
Svitlana Tkachuk поляки до сих пор працюють за кордоном в Нимечини, Великобритании и т.д Вони за таки гроши в себе робити не хочуть.На Польського пана працюють украинськи раби…
Svitlana Tkachuk
21.02.2019 15:26
Так ото ж, туди їдуть щоб заробити більше ніж у Польщі А жінкам гарно платять, щоб доглядали дітей.Їм немає раціі десь їхати.Це інформація від наших заробітчан.
Леся Висоцька
21.02.2019 15:26
Нашим з минимальную заробтною платою то кругом Гарно платять…
Леся Висоцька
21.02.2019 15:26
Одни жирують, а други вижити не можуть, голодують(((
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.