Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Героями не народжуються – героями стають

​Героями не народжуються – героями стають

Друга світова війна – боротьба за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє, честь, свободу і незалежність Батьківщини. Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як і наша щира та безмежна вдячність.

Третього листопада виповнилося 100 років від дня народження Героя Радянського Союзу, уродженця села Плужне, Тимощука Дмитра Івановича.
До ювілею земляка Плужненська сільська бібліотека для дітей провела краєзнавчий екскурс «Героями не народжуються – героями стають».

Із суворими буднями війни дітей ознайомила бібліотекар Ірина Хеленюк, розповівши про нелегкий бойовий та трудовий шлях нашого земляка.
Тимощук Дмитро Іванович відзначився 28 вересня 1943 року. Під сильним артилерійсько-міноментним вогнем противника проклав через річку Дніпро телефонну лінію і встановив зв'язок передового загону з командиром дивізії. Коли противник перейшов в наступ, потіснив наші війська, він, йдучи на самопожертву, забезпечив безперебійний зв'язок і, знаходячись в тилу ворога, доповідав про його дії командуванню.

За мужність та героїзм під час форсування Дніпра командиру відділення телефонного зв'язку 108-ї окремої роти зв'язку 213-ї дивізії старшині Тимощуку Дмитру Івановичу Указом Президії Верховної Ради СРСР від 26 жовтня 1943 року присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Спогадами про героя війни поділився односельчанин, сусід Дмитра Івановича, Юрій Хеленюк. Пам'ять про героя війни не згасне у серцях вдячного підростаючого покоління. Надихаючий приклад відваги та героїзму Тимощука Д.І. залишиться прикладом самовідданого служіння Україні!

За матеріалами Плужненської сільської бібліотеки для дітей

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.