Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Гаряча» лінія щодо вакцинації від COVID-19 запрацювала на Хмельниччині

«Гаряча» лінія щодо вакцинації від COVID-19 запрацювала на Хмельниччині

Тут можна дізнатися найактуальнішу інформацію щодо щеплень проти коронавірусної інфекції.

На Хмельниччині запрацювала «гаряча» лінія, зателефонувавши на яку можна отримати відповіді на питання, що стосуються вакцинації від коронавірусної інфекції. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Як зазначають в ОДА, комунікаційний центр з питань вакцинації проти COVID-19 діє при «Хмельницькому обласному центрі громадського здоров’я». Спеціалісти приймають дзвінки щодня (окрім вихідних та святкових днів) з 10:00 до 13:00 за телефоном (0382) 65-22-93.

Саме за цим телефоном можна дізнатися найактуальнішу інформацію щодо щеплень проти корона вірусної інфекції, а також щодо профілактики цього захворювання.

Як відомо, наразі в Україні вакцин від коронавірусної інфекції ще немає. Як повідомлялося раніше, вакцинація від COVID-19 мала розпочатися 15 лютого. Утім, за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, вона не стартувала через «технічні проблеми логістичного характеру». Про це він сказав на брифінгу сьогодні, 16 лютого. Поставку вакцини, додав міністр, наразі очікують.

Сайт "Є"

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.