Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Гаряча лінія ПМСД

Гаряча лінія ПМСД

Шановні пацієнти та відвідувачі нашого медичного закладу!

Звертаємо Вашу увагу на введений урядом карантин.
В зв'язку з проведенням карантинних заходів в Україні, просимо обмежити свої візити в людні місця та лікувальні заклади без поважних причин! Памятайте: це не канікули у дітей і не вимушена відпустка у батьків!

При появі скарг на підвищення температури тіла, кашлю та інших респіраторних симптомів, прохання звертатись за допомогою по телефону до свого сімейного лікаря, який визначить подальші Ваші дії, або на номери гарячої лінії нашого центу ПМСД: 098 8530878 та 063 6047100.

До візиту в лікарняний заклад, у зв'язку з загостренням хронічного захворювання, або з інших нетермінових причин, просимо також зв'язуватися з вашим лікуючим лікарем по телефону.

При виникненні погіршення стану здоров'я, що потребуватиме невідкладних заходів, медична допомога буде надаватись постійно та позачергово в умовах лікувального закладу.

Також радимо мати вдома жарознижуючі (парацетамол 500 мг, або ібупрофен 200 мг) та дезінфікуючі засоби (спиртовмісні, хлорвмісні).

Для пацієнтів з хронічними захворюваннями, які на постійній основі отримують ліки по програмі «ДОСТУПНІ ЛІКИ», в період карантину, просимо звертатися по телефону до свого лікаря.

Патронажі новонароджених, зважування немовлят і проведення профілактичних щеплень проводяться також за попереднім записом.

НЕ ПАНІКУЙТЕ і не довіряйте інформації з невідомих джерел, вживайте заходи профілактики та дотримуйтесь елементарних правил гігієни!

По можливості відкладіть поїздки, вживайте овочі та фрукти, пийте багато води, проводьте вологе прибирання та провітрювання приміщень, часто мийте руки.

Соціальна самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження епідемії! Будьте відповідальними, бережіть себе та один одного! Життя кожного з Вас для нас цінне і важливе! Бережіть своє здоров'я!

Просимо усіх поширювати та передавати дану інформацію для друзів та знайомих!

За матеріалами офіційного вебсайту КНП «Ізяславський ЦПМСД» iz-pmsd.lic.org.ua/

344
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.