Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Формула здоров’я

​Формула здоров’я

День здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі святкують 2 червня. Це свято нове і ще не офіційне, але від цього не менш важливе.

Ідея зародилася у 2011 році у групи учасників соціальної мережі для тих, що худнуть. Свято стало своєрідною відповіддю американському «Національному дню, коли можна їсти те, що хочеться». Така новизна отримала величезну кількість схвальних відгуків. Так, свято стало закликом пам’ятати, що ми відповідальні за те, чим живимо свій організм.

Не секрет, що кожного року кількість людей з надмірною вагою тіла невпинно зростає. Вага збільшується внаслідок психологічної залежності від їжі, шкідливих харчових звичок, не дотримання режиму приймання їжі, брехливих порад «псевдодієтологів». Бажання напхати свій шлунок настільки, наскільки це можливо стало не лише фізіологічним задоволенням, але й емоційним. Напевно, більшість заспокоює себе в стресових ситуаціях чималим шматком торта або іншими солодощами. Все це переростає в серйозні проблеми зі здоров’ям.

Які наслідки переїдання?

Першим страждає серце. Його м`язові тканини товщають, обростають «жировою подушкою», тому воно змушене здійснювати удари частіше звичайного. Те ж відбувається зі скороченням судин. В результаті любителі смачно поїсти набувають таких важких захворювань, як гіпертонія та стенокардія.

Наступною страждає печінка, далі шлунково-кишковий тракт. Підвищується рівень холестерину в крові, порушуються функції ендокринної системи, спостерігається надмірне навантаження на суглоби, що призводить до їх швидкого зношування, а значить – розвитку артрозу.

День здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі – це чудова нагода почати слідкувати за тим, що ми їмо і в яких кількостях. Слід змінити байдужість на повагу до свого організму. Сьогодні кожен може почати свій шлях здорового харчування. Адже слід пам’ятати, що «не ми створені для їжі, а їжа створена для нас».

Аліна Ріжко

448
RSS
Ірина
12:38
Цікаво і пізнавально
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.