Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Фольклорний ансамбль Ріпківського СБК отримав почесне звання «народний аматорський»

Фольклорний ансамбль Ріпківського СБК отримав почесне звання «народний аматорський»

Згідно наказу управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації від 06 липня 2018 року № 89 н «Про затвердження рішення колегії «Про присвоєння та підтвердження звання «народний аматорський» та «зразковий» аматорським художнім колективам», з метою підтримки й активізації аматорського руху в області та посилення ролі народних художніх колективів в здійсненні державної культурної політики, за вагомі досягнення та активну концертну діяльність фольклорному ансамблю Ріпківського СБК Ізяславського району присвоєно звання «народний аматорський». Його керівником є Наталія Міщук (Янюк), вчитель Ріпківської ЗОШ І-ІІ ст.

Фольклорний ансамбль, який працює на базі Ріпківського сільського будинку культури, започаткував свою роботу у 2015 році. До цього він функціонував як дитячий фольклорний ансамбль села Ріпки, до якого згодом приєднались місцеві жінки – аматори народного мистецтва.Учасниками колективу є люди різних вікових категорій та професій, від дітей дошкільного віку до сивочолих аматорів художньої самодіяльності села Ріпки.

Репертуар ансамблю багатий та різнобарвний, наповнений ліричними, повстанськими піснями, зокрема українськими народними піснями свого рідного села, старовинними колядками і щедрівками, а також творами українських класиків, що навертають нас, українців, до своїх коренів, до свого слова, до своєї історії. Учасники ансамблю є провідниками у важливій та нелегкій справі по збору місцевих обрядів, традицій, пісенної творчості села Ріпки та Ізяславщини.

Під час кожного виступу фольклорний ансамбль представляє цікаву тематичну програму, яка викликає у глядачів захват та неабияку цікавість до пісенної спадщини краю.

Аматорський фольклорний ансамбль має свої сценічні костюми та прикраси, що містять неповторний колорит ізяславської автентики.

Колектив, своїми неперевершеними виступами, підкорив сцену не лише на Ізяславщині, а й за її межами. Його творчість є яскравим прикладом любові до України, до її звичаїв, обрядів, традицій для підростаючого покоління.

Фольклорний ансамбль Ріпківського сільського будинку культури є справжньою скарбницею обрядів, звичаїв та пісень нашого краю.


За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

88
RSS
Гость
16:31
Моє село.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.