Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Фінішував фестиваль колядок, щедрівок та різдвяних піснеспівів

Фінішував  фестиваль колядок, щедрівок та різдвяних піснеспівів

Добіг до завершення відкритий дистанційний фестиваль колядок, щедрівок та різдвяних піснеспівів«РІЗДВО У КОЛІ ДРУЗІВ 2021». Який було зорганізовано колективом Ізяславського районного будинку культури з метою збереження і популяризація нематеріальної культурної спадщини, українських народних звичаїв, обрядів, фольклору, виконавського мистецтва та самобутності. Також фестиваль був покликаний забезпечити повагу й підвищення ролі нематеріальної культурної спадщини у суспільстві, привернення уваги громадськості до витоків багатогранної української культури.

Представленні на фестиваль виступи надали можливість його учасникам, організаторам та всім глядачам заходу надали унікальну можливість вивчення та репрезентація фольклору, обрядових дій, виконавського мистецтва, традиційного народного костюму. В ході фестивалю відбулось практичне знайомство з джерелами автентичного фольклору.

До участі у Фестивалі цього року зголосилось самодіяльні колективи, фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні колективи, ансамблі народної пісні, ансамблі народної музики, церковні хори, окремі виконавці не лише Ізяславського краю. Так, свою майстерність представили колективи та солісти із Ізяслава, Клубівки, Коминів, Лютарки, Михнова, Мокреця, Плужного, Путринець, Ріпок, Сахновець, Теліжинець, Топорів, Щуровець, Вінниці, Вінницької області, Києва, Київської області, Тернопільської області, Нетішина, Полонської територіальної громади, Понінківської територіальної громади, Славути.

Фестиваль добіг до свого завершення, як і всі зимові свята. Його учасник колядували та щедрували не задарма, організатори підготували кожному колективу чи солісту відповідний диплом. Сподіваємось, що цей чудовий час залишиться у наші пам’яті як добрий і радісний, а мистецький зв’язокпоєднає усіх на довго!

Переглянути матеріали дистанційного фестивалю колядок, щедрівок та різдвяних піснеспівів«РІЗДВО У КОЛІ ДРУЗІВ 2021» можна переглянути за наступним посиланням https://www.facebook.com/groups/410062403759493

На основі матеріалів Ізяславського районного будинку культури 

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.