Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Філософський стіл: "Війна і міф: невідома Друга світова"

​Філософський стіл: "Війна і міф: невідома Друга світова"

Після 74-х років з часу завершення Другої світової війни ці буремні події продовжують хвилювати суспільство. Хоча цій темі присвячено вже безліч наукових і популярних досліджень, ще далеко до часу, коли будуть остаточно розставлені всі крапки над «і». Історія відгримілої війни важлива для сучасників, адже часто в ній ми шукаємо витоки наших проблем, обґрунтування політичних орієнтацій, наші цінності та національну пам'ять.

Чи знаємо ми всю правду про Другу світову війну? Багато що з того, що ми знаємо, — насправді міфи, табу та пропаганда, які тягнуться ще з радянських часів.

Напередодні відзначення 75 річниці повного визволення України від німецько-фашистських загарбників вчителем історії Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» Зоєю Тукало 25 жовтня для учнів 11 класу закладу було проведено філософський стіл «Війна і міф: невідома Друга світова».

Метою заходу було прагнення формування в учнів поглядів на Другу світову війну та місце і роль в ній України з точки зору сучасних наукових досліджень. У ході заходу відбулося вироблення особистого критичного ставлення до подій міжнародних конфліктів, ролі історичних осіб в їх розв'язанні.

Через підготовлені учнями повідомлень проводилось розвінчання ряду існуючих міфів про Другу світову війну та її український вимір, що є важливим для того, щоб зрозуміти, як усе було насправді та побачити справжнє обличчя однієї з найбільших трагедій у нашій історії.

Нині окремі події Другої світової війни для Росії стали засобом маніпуляцій. Звідти лунають заяви, що Російська Федерація здатна була виграти війну без України. Окрім того, Російська Федерація не стомлюється конфлікт називати Великою Вітчизняною війною, коли мова йде про Другу світову.

У ході філософського столу було акцентовано увагу його учасників на тому, що за останні роки ці та інші міфи намагаються розвіяти українські історики.

Також у ході заходу було наголошено: «Міфи про війну колишню стали зброєю у війні теперішній».

За матеріалами Ізяславського НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія»

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.