Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Фестиваль «Веселі будні початкової школи»

Фестиваль «Веселі будні початкової школи»

Фестиваль «Веселі будні початкової школи» ФОТО

Творчість є необхідною складовою праці вчителя. Без неї неможливий педагогічний процес. При цьому творчість – необхідна умова становлення самого педагога, його самопізнання, розвитку й розкриття як особистості. Творчість, розвиваючи здібності, формує педагогічну талановитість учителя.

Серед освітян Ізяславщини є чимало талановитих та творчих фахівців, які діляться своїми напрацюваннями та новаторськими ідеями у різноманітних фахових конкурсах. 28 березня у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся фестиваль «Веселі будні початкової школи», на який зібралися педагоги з усіх куточків нашого району.

Організатори та активні учасники фестивалю — творча група вчителів початкових класів «ТРІК» (вчитель початкових класів Плужненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Л.Пінчук, вчитель початкових класів Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Т.Романюк та вчитель початкових класів Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. С.Штундер).

Інтелектуальні, креативні педагоги початкової ланки Плужненського та Михнівського округів відступили від традиційних рамок і показали свою діяльність по-іншому.

Найкращий гумор, пісні, жарти та сценки лунали на фестивалі. Святкового настрою додали танцювальні та пісенні номери. Учасники фестивалю продемонстрували високий рівень креативності, творчості. Це не просто знавці своєї справи, а прекрасні фахівці, котрі несуть знання дітям, віддають себе улюбленій справі, чим заслуговують авторитет і повагу.

Учасниками веселого дійства стали й ті, хто вміє цінувати і поважати нелегкий учительський труд, підтримує освітянські надії – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук.

Щирими оплесками, грамотами та подяками вітали творчих освітян присутні.

Учитель не повинен зупинятися в науковому, духовному, ідейному зростанні. Неможливо вказувати дорогу іншим, зупинившись самому.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.