Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Етнофестиваль «Новомалинська Любава» - 2017

Етнофестиваль «Новомалинська Любава» - 2017

Етнофестиваль «Новомалинська Любава» — 2017

4-7 серпня 2017 року команда «Подоляни» Радошівського шкільного учнівського лісництва НПП «Мале Полісся» знову взяла участь у молодіжному етнофестивалі «Новомалинська Любава», що проводився Острозькою райдержадміністрацією, Острозькою районною радою, Новомалинською сільською радою, НПП «Дермансько-Острозький», ГО «Ліга острозького самоврядування» на території с. Межиріч та с. Новомалин (Острозький р-н, Рівненська обл.) з метою утвердження духовних, морально-етичних та естетичних цінностей українського народу, виховання в дітей і молоді любові до сім'ї, роду та держави, пропагування здорового способу життя, змістовного активного відпочинку, дбайливого ставлення до довкілля, залучення молоді до вирішення проблем територіальних громад у проектний спосіб.

Команда юних лісівників «Подоляни» у Проектному таборі представила свій проект «Фестиваль обрядів та звичаїв Подільського краю», який має бажання реалізовувати спільно із громадою с.Радошівка Ізяславського району.

Протягом фестивальних днів вихованці шкільного лісництва мали можливість брати активну участь у заходах, які були заплановані організаторами: у цікавих квестах; майстер-класах; екскурсії по території НПП «Дермансько-Острозький; удосконалили свої навички із спортивного туризму; а також відпочивали під час вечірніх тематичних ватр та на етнодискотеках.

Усі учасники отримали чимало позитивних емоцій від чудово і цікаво проведених фестивальних днів.

За матеріалами НПП «Мале Полісся»

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.