Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ентузіасти аматорської сцени Ізяславщини бережуть перлини художньої самодіяльності, як зіницю ока

Ентузіасти аматорської сцени Ізяславщини бережуть перлини художньої самодіяльності, як зіницю ока

Ентузіасти аматорської сцени Ізяславщини зуміли довести, що можуть берегти перлини художньої самодіяльності, як зіницю ока

У цьому році вся Україна відзначає знаменну дату – 25-річчя незалежності держави.

З нагоди цієї подіїв рамках районного фестивалю 12 травня на базі Михнівського сільського будинку культури відбувся зональний творчий звіт аматорських колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців Покощівського, Закружецького, Поліського, Завадинецького, Більчинського сільських клубів, а також Білогородського, Двірецького та Мислятинського сільського будинку культури.

У фойє сільського будинку культури експонувалася виставка виробів сільських майстринь. Тут справді було що подивитися і належно оцінити вмілі руки вишивальниць та інших майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Для зонального звіту було відібрано найкращі художні номери як окремих виконавців, так і творчих колективів. Від першого і до останнього номера концертну програму з непідробною цікавістю та затамованим подихом сприймали вдячні глядачі.

Любові до Батьківщини, рідного краю, віри в щасливе майбутнє нашої держави присвятили свої виступи більшість творчих колективів та окремих виконавців.

Переглядаючи виступи справжніх юних ентузіастів аматорської сцени, виникає надія, що Ізяславщина у галузі культури являється серйозним конкурентом для інших районів Хмельниччини, адже сучасна українська молодь довела своїми виступами, що може берегти перлини художньої самодіяльності, як зіницю ока.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

16
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.