Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Електронні послуги пенсійного фонду

Електронні послуги пенсійного фонду

Електронні послуги пенсійного фонду

Пенсійний фонд пропонує нові послуги — здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на пенсійні права громадян через веб-портал, котрий надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного Фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних — електронні послуги надаються кожній особі індивідуально.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);

отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

формування запитів на попередню підготовку документів,
можливість подачі скарг;

запис на прийом до фахівців Фонду.

Щоб стати користувачем електронних сервісів веб-порталу й мати можливість у будь-який час отримувати потрібну інформацію, необхідно звернутися із заявою про доступ до веб-порталу вІзяславську приймальню для громадян(кабінет № 1)Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України за адресою: м.Ізяслав, вул. Шевченка, 14, кабінет №1, тел. 4-01-56. Після реєстрації заяви співробітником управління має бути видано реєстраційний номер, який застосовують при особистій реєстрації на сайті веб-порталу. Під час реєстрації громадянин сам придумує логін і пароль для входу в систему, що є захистом від несанкціонованого доступу іншими користувачами.

Для того щоб самостійно розібратися в особливостях функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна звернутися на його сторінку в мережі Інтернет portal.pfu.gov.ua.

Білогірське об'єднане управління Пенсійного

фонду УкраїниХмельницької області

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.