Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Експрестести на Covid-19 в аптеках: чи варто їх купувати?

Експрестести на Covid-19 в аптеках: чи варто їх купувати?

Окрім, масок та дезінфекторів, в аптечні мережі по всій Україні завезли швидкі тест-системи на коронавірус. Їх продають без рецепта, придбати може будь-хто. Вартість одного експрестесту — 445 гривень.

Тести сертифіковані, українського виробництва. Їх продали вже понад 100 тисяч в медзаклади та аптечні мережі по всій Україні. Швидкі тести реагують на антитіла, які виробляються у крові людини, як реакція на вірус. Робити їх можна вже на п'ятий день після перших симптомів недуги. Для тесту потрібна ваша кров.

Проте лікарі закликають не проводити тестування самостійно. Адже для цього треба мати навички забору крові та вміти працювати зі швидкими тестами. Некоректне тестування покаже неправильний результат. Сам виробник знімає з себе відповідальність і рекомендує тести робити в медичних закладах.

До результатів таких тестів слід ставитися обережно, оскільки точність цих тестів набагато нижча від заявлених виробниками. Медики зі всього світу фіксували, що вже при наявності коронавірусу, експрестест не раз давав негативний результат. Під сумнів якість такого тестування ставлять і українські медики.

За матеріалами сайту ТСН

150
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.