Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Екскурсія на екостежці

Екскурсія на екостежці

Екологічна стежка – це одна з форм виховання любові до природи, бережливого відношення до неї, а також об'єкт для проведення екологічних спостережень, досліджень та екскурсій з метою ознайомлення з видовим різноманіттям флори та фауни.

19.09.2018 р. екологічна стежка «Перлина Славутччини» Національного природного парку «Мале Полісся» вже котрий раз виконала своє основне призначення.

Цього разу маршрутом екостежки здійснили екскурсійний похід учні 6 – 7 класів Крупецького ліцею.

Дана екскурсія, що проводив фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О., принесла дітям масу вражень, адже вона несла в собі пізнавально-розважальний характер і, що найголовніше, проходила на чистому й свіжому лісовому повітрі в оточенні мальовничих краєвидів гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро».

Учні ліцею значно поглибили свої знання учнів про неповторність і красу природи, дійшли до розуміння причинно-наслідкові зв'язки між явищами природи, про необхідність збереження і примноження природного ландшафту своєї місцевості.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний учням та педагогічному колективу Крупецького ліцею за можливість й бажання відвідати екостежку Парку.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати терени Парку,пірнути у його мальовничу й неповторну красу природи та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини».


Національний природний парк «Мале Полісся»


62
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.