Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Екскурсія на екостежці

Екскурсія на екостежці

Всім вже давно відомо, що основне призначення екологічних стежок полягає у вихованні культурної поведінки людей в природі. Завдяки прогулянкам по екостежках у екскурсантів поглиблюються і розширюються знання про оточуючу їх природу, вдосконалюється розуміння про закономірності процесів у природних середовищах, формується почуття любові до флори та фауни і, разом з тим, відповідальність за збереження й відновлення біорізноманіття.

Саме з такою ціллю учні 5-х класів Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» 29.05.2018 р. побували на території Національного природного парку «Мале Полісся», де здійснили екскурсійний похід екологічною стежкою «Перлина Славутчини», котра знаходиться на теренах гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро».

Під час екскурсії, котру проводили фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О. та старший науковий співробітник Мнюх О.В., учні отримали новий багаж знань про природу краю, значно розширили свій кругозір і, що саме головне весело й позитивно провели час на чистому лісовому повітрі в оточенні мальовничих краєвидів.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний учням та колективу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» за можливість й бажання відвідати екостежку Парку.

Отож, на цій позитивній ноті, запрошуємо усіх бажаючих відвідати терени Парку та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини».

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.