Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Екскурсія екостежкою

​Екскурсія екостежкою

Екологічна стежка «Перлина Славутччини» Національного природного парку «Мале Полісся» продовжує відкривати свої мальовничі краєвиди відвідувачам.

На разі, на її терени завітали учні Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія».

Зустрічали гостей працівники Парку фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О. та старший науковий співробітник Кратасюк Н.В., котрі і провели їм цікаву та пізнавальну екскурсію екостежиною.

Під час проходження маршруту екологічної стежки, учні значно розширили свій кругозір, поглибили та отримали новий багаж знань про природу краю, ознайомились із особливостями природного ландшафту, і, що саме головне весело й позитивно провели час на чистому й свіжому лісовому повітрі в оточенні мальовничих осінніх пейзажів.

Дана екскурсія принесла дітям масу вражень та велику користь, адже знайомлячись з природою формуються нові розуміння про її явища, взаємозв'язки, нерозривність та цілісність природних компонентів. Також екологічна стежка дає можливість побачити вплив антропогенних чинників на природне середовище.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний учням та педагогічному колективу Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія» за можливість й бажання відвідати екостежку Парку.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати терени Парку, пірнути у його мальовничу й неповторну красу та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини» й стати на крок ближчим до природи.

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.