Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Екологічна стежка «Перлина Славутчини»

Екологічна стежка «Перлина Славутчини»

На екологічну стежку «Перлина Славутчини», яка прокладена мальовничими місцями гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро», завітали учні, спільно з директором Зайонц І.М. та вчителями Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І — ІІІ ступенів, ліцей «Успіх». Екскурсію проведено фахівцями з екологічної освіти НПП «Мале Полісся». Також до екскурсії долучився відомий місцевий орнітолог, автор науково-популярного видання «Атлас птахів України» Бондарець В.І..

Під час екскурсії діти отримали безліч нової та цікавої інформації, а саме, ознайомились із особливостями природного ландшафту й рослинним і тваринним світом, розширили свій кругозір, поглибили й отримали нові знання про природу краю, про види рослин і тварин, які занесені до Червоної книги України, а також про лікувальні таотруйні властивості тих чи інших видів рослин нашої флори.

Крокуючи маршрутом екостежки діти мали змогу спостерігати за птахами, які траплялись на шляху, слухали їх спів та з допомогою досвідченого орнітолога визначали якому виду птахів він належить.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний учням та педагогічному колективу Славутського НВК «Спеціалізована школа І — ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» за можливість й бажання відвідати екостежку Парку.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати терени Парку, пірнути у його мальовничу й неповторну красу природи, та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини».

«Мале Полісся»

162
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.