Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дякуємо нашим захисникам за мир! Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг!

Дякуємо нашим захисникам за мир! Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг!

Напередодні відзначення Дня захисника України, 13 жовтня, в закладах загальної середньої освітиу рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Героям слава!» відбулася загальнорайонна акція пам’яті «Дякуємо нашим захисникам за мир! Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг!».

У ході акції у закладах освіти району було проведено різноманітні інформаційні заходи (експрес-повідомлення, бліц-інформації, тощо). Зокрема 14 жовтня в Україні на державному рівні відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій.

У День захисника України ми вшановуємо сучасних захисників України та героїв різних епох нашої історії. Це день, коли необхідно згадати загиблих вояків і подякувати всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави.

Історія цього свята має давню традицію. Покрову Пресвятої Богородиці відзначали козаки, за що свято отримало другу назву – Козацька Покрова. Українське військо 1917–1921 років зберігало козацькі військові традиції в назвах військових частин, структурі, прапорах, одностроях тощо.

14 жовтня 1942 року вважається символічним днем створення Української повстанської армії.

Від початку сучасної російсько-українській війни аби зупинити агресію Російської Федерації та відстояти незалежність України майже чотириста тисяч українців взяли до рук зброю у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань.

Наразі Українська армія активно модернізується, позбувається радянської спадщини та відновлює українські військові традиції. Наше військо стає однією з найбоєздатніших армій Європи, маючи за плечима досвід більше 6 років боїв російсько-української війни. За цей час ми провели низку важливих реформ, аби військо професіоналізувалося.

Українська армія береже бойові традиції предків та імена героїв, від воїнів-русичів і козаків до січових стрільців і вояків УПА. Тому у війську з’явилися назви легендарних українських полководців та уславлених формацій минулого.

Під час проведення акції було широко використано емблему «Сонях пам’яті».

У шкільних бібліотеках організовані тематичні літературні виставки «Гордість і душа держави, її надія й оберіг», «Лицарі дикого поля», «Захисники України».

За матеріалами відділу освіти райдержадміністрації 

96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.