Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дві легкоатлетки з Хмельниччини увійшли до призових трійок “Діамантової ліги”

Дві легкоатлетки з Хмельниччини увійшли до призових трійок “Діамантової ліги”

Вони змагалися 21 травня в Бірмінгемі.

Три українки увійшли до призових трійок у своїх дисциплінах на етапі “Діамантової ліги”, який 21 травня відбувався в Бірмінгемі, повідомляє пресслужба Федерації легкої атлетики України.

Це нетішинка Вікторія Ткачук, хмельничанка Марина Бех-Романчук та Анна Рижикова з Дніпропетровщини.

Вікторія Ткачук і Анна Рижикова відкрили “діамантовий” сезон другим і третім місцями з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Ткачук подолала дистанцію за 55.25 с, а Рижикова була в 12 сотих позаду. Перемогла ексрекордсменка світу, срібна призерка Олімпійських ігор на цій дистанції американка Далайла Мухаммед (54.54 с).

Марина Бех-Романчук на першому етапі “Діамантової ліги” змагалася з потрійного стрибка, а в Бірмінгемі вийшла у сектор стрибків у довжину. Сезон у цій дисципліні вона почала з містичних 6.66 м і другого місця. Далі приземлилася лише олімпійська чемпіонка німкеня Малайка Мігамбо, яка очолила світовий сезон з результатом 7.09 м.

У лідери сезону в світі на етапі в Бірмінгемі також вийшли Ганзл Парчмент з Ямайки (13.09 с з бігу на 110 метрів з бар’єрами), словенець Крістьян Чех, який до того ж установив національний рекорд з метання списа (71.27 м), ефіопка Давіт Сейяум з бігу на 5000 метрів (14:47.55 хв), американка Сенді Морріс зі стрибків з жердиною (4.73 м) та жіноча естафетна команда 4х100 метрів з Великої Британії (42.29 с).

Сайт "Є"

50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.