Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дружина Президента України Марина Порошенко здійснила робочий візит на Хмельниччину

Дружина Президента України Марина Порошенко здійснила робочий візит на Хмельниччину

12 квітня дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у роботі тренінгу для майже 120 фахівців психолого-медико-педагогічних консультацій — так званих ПМПК.

Навчальний курс організував Благодійний Фонд Порошенка в рамках соціальної програми "Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації".

За словами дружини глави держави, на сьогодні інклюзивна освіта — це складова загальної освітньої реформи в Україні, яка надасть можливість всім дітям без винятку отримати якісну і доступну освіту у звичайних школах.

«Відтепер Хмельницька область стала учасником національного проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні», — сказала у виступі Марина Порошенко.

Дружина президента передала голові Хмельницької обласної державної адміністрації Олександру Корнійчуку дизайн-проект сучасної Медіатеки для шкіл з інклюзивною освітою в області.

Сьогодні в Хмельницькій області лише 8% шкіл з інклюзивною формою навчання, тобто 58 загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 233 учня з особливими освітніми потребами. Однак інклюзивною освітою охоплені навіть менше 1% «особливих» дітей регіону.

Також пані Марина завітала до Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізованої школи І ступеня, гімназії» імені Героя України Сергія Бондарчука, де разом з вихованцями закладу, а саме з дітьми учасників АТО, продовжили заповнювати сторінки «Книги Миру», на яких вони власноруч вклеювали сімейні фотографії та залишали побажання про мирне небо над українською землею. За словами дружини Президента, «спільна молитва, особливо коли вона щира та йде від дитячих сердець, допоможе нам встановити мир і в Україні, та в усьому світі». Крім того, пані Порошенко поділилася іноземним досвідом впровадження заходів інклюзивної освіти з-за кордону.

Хмельниччина стала тринадцятим регіоном України, у якому діти учасників АТО залишили свої сімейні фотографії та побажання про мирне небо над українською землею. І дуже символічно, що створення «Книги Миру» у Хмельницькій області відбулося в навчальному закладі, який носить ім'я нині Героя Небесної Сотні, який загинув на Майдані у лютому 2014 року під час Революції Гідності, а в минулому — вчителя фізики цієї гімназії.

Фото

12.04.2017 р.

За матеріалами джерел мережі Інтернет

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.