Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Древній та вічно молодий рідний Ізяслав відзначив День міста

Древній та вічно молодий рідний Ізяслав відзначив День міста

Древній та вічно молодий рідний Ізяслав відзначив День міста

Черговий День міста Ізяслав, який відбувся 25 червня, для його жителів, уродженців та гостей — вилився в подію, коли, напевно, кожен житель Ізяслава відчув себе часточкою єдиної родини, якій стало дорогим місто — його вулиці, будівлі, сквери, парки… Відзначення Дня міста Ізяслав відбулось напередодні відзначення державного свята – Дня Конституції України, а також у часі воно співпало із відзначенням Дня молоді.

Щоб розділити радість свята, до міста завітали делегації від міст-побратимів Ізяслава. З міста Ловеч (Болгарія) прибули: кмет общини міста Ловеч Корнелія Маринова, заступник кмета міста ЛовечВенциславХристов, начальник відділу общини Лідія Ніколова. Із міста Остроленка (Польща) прибули: віце-президент міста ОстроленкаГжегож Плоха, голова ради міста Остроленка Юрій Грабовський, секретар ради МаріушПрусачек, голова Товариства симпатиків уланів Заславських Едвард Ковальський.

Розпочались урочисті заходи молитвою до Всевишнього за місто та його мешканців в усіх храмах Ізяслава. На службах Божих побувало керівництво Ізяславської міської ради, гості свята. Зокрема гості із Болгарії та Польщі відвідали костел святого Йосипа Римо-католицької Церкви, церкву святого Миколая Української Православної Церкви Київський патріархат, соборний храм Різдва Христового Української Православної Церкви. Також іноземні гості відвідали Ізяславський районний історико-краєзнавчий музей та оглянули історичні та культурні пам'ятки міста.

З нагоди Дня міста та Дня молоді на території міського пляжу сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно із Ізяславською міською радою було організовано та проведено спортивне свято. Під час його проведення спортсмени міста Ізяслав та ряду сіл району змагались у вправності із різних видів спорту: пляжного футболу та волейболу, шахів, шашок, складання «кубика Рудика», перетягування канату, метання довбні, вижимання гирі, тощо. Переможці змагань отримали кубки та грамоти міської ради та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Від приміщення Ізяславської міської ради святкова колона депутатів міської ради, іноземних делегацій, делегацій трудових колективів та організацій міста, жителів та його гостей, на чолі із Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук, головою районної державної адміністрації, почесним жителем міста Ізяслав Борисом Яцковим, головою районної ради СергіємШлегелем у супроводі ансамблю духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського районного будинкупройшла вулицями міста. Під проходженням святкової колони В.Корнійчук, Б.Яцков, С.Шлегель, офіційні делегації міст Ловеч (Болгарія), Остроленка (Польща) поклали квіткової композиції у відповідних кольорах державних прапорів України, Болгарії, Польщі до меморіалу воїнів-визволителів у Парку Слави, до меморіалу пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Основні святкові заходи із відзначення Дня міста Ізяслав, Дня молоді та Дня Конституції України відбулись на «Співочому полі».

Святкове дійство розпочалось із урочистого виконання народним аматорським хором імені Георгія КірпиКлубівського сільського будинку культури«Пісні про Ізяслав» (слова та музика Василя Кравчука).

За прадавнім українським звичаєм від імені Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук та від усіх ізяславчан кмету общини міста Ловеч Корнелії Мариновій та віце-президенту міста ОстроленкаГжегожу Плоха було вручено святкові короваї.

Жителів та гостей містаіз святом привіталиІзяславськийміський голова Валентина Корнійчук, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради, почесний житель Ізяслава Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель. У свої виступах вони наголосили, що День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма ізяславчанами. Його святкує кожен, хто вважає наше маленьке місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Завдяки вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасний Ізяслав.

«Ми любимо рідний Ізяслав, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Віримо, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети», — наголосили у своєму вітальному слові керівники міста та району.

Також жителів та гостей міста із Днем міста, Днем молоді та Днем Конституції України привітав народний депутат України Андрій Шинькович.

Кмет общини міста Ловеч Корнелія Маринова та віце-президент міст ОстроленкаГжегож Плоха щиро привітали всіх мешканців Ізяслава, які небайдужі до долі рідного міста, із святами, та щиро побажали усім міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

З нагоди святкування Дня міста та Дня Конституції України було вручено відзнаки обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради групі окремих громадських активістів, працівників та колективів установ, підприємств та організацій міста.

Святковий настрій усім гостям свята подарували кращі творчі колективи та солісти закладів культури й освіти міста Ізяслав і населених пунктів Ізяславського району. Підготовлена ними святкова програма, яка тривала майже п'ять годин, не залишила нікого байдужим. Кожен виступ викликав у глядачів бурю веселих позитивних емоцій та бурні оплески.

Також у місці проведення святкових заходів працювали чимало закладів громадського харчування, закладів торгівлі, виставок-розпродажів майстрів народних ремесел. Члени районної громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» пригощали гостей свята козацьким кулішемта юшкою. Для дітей організаторами заходівбуло запропоновано чимало розваг та атракціонів.

Завершилося свято молодіжною дискотекою, яка тривала далеко за опівніч.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об'єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

ФОТО- та ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

101
RSS
Гость
10:24
Вітаю всіх земляків з Днем міста!!! Мирного неба і благополуччя!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.