Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дослідники музичної культури рідного краю

Дослідники музичної культури рідного краю

Дослідники музичної культури рідного краю

«Живе той, хто творить!» — під таким девізом в місті Хмельницькому пройшла обласна учнівська науково-практична конференція «Музичне мистецтво Хмельниччини: минуле і сучасність». Учасникам заходу — учням мистецьких шкіл області було запропоновано дослідити музичне мистецтво рідного краю та написати наукову роботу.

Серед учасників також були і учні мистецьких закладів Ізяславського району. Вони взяли активну участь у конференції і на відповідному рівні представили свої роботи на конкурс статей. Учениця Плужненської дитячої музичної школи Васіліса Шепель написала наукову роботу «Зразковий фольклорний ансамбль «Барвінець» — осередок збереження музичного фольклору рідного краю» (науковий керівник Оксана Левандович), а учениця Ізяславської дитячої школи мистецтв Семьонова Поліна зробила дослідження «Пісенна творчість Василя Івановича Кравчука» (науковий керівник Наталія Шудра Наталія). Серед багатьох робіт, представлених на розгляд обласного журі, були обрані кращі, а їх автори були запрошені 20 квітня поточного на пленарне засідання наукової конференції, яке відбулося в приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв. Журі високо оцінило наукові роботи представників Ізяславщини Васіліси Шепель та Поліни Семьонової. Вони стали переможцями у конкурсі наукових статей, отримали дипломи переможців та пам'ятні подарунки.

Така учнівська конференція проводилася вперше, але вона має дуже важливе значення, так як наш Подільський край виплекав багато талановитих композиторів та творчих колективів, які відомі вже багато років далеко за межами області і навіть країни. Їх творчий спадок вартий того, щоб його знати і досліджувати. Роботи учасників конференцій увійдуть до збірки наукових статей про музичне мистецтво Хмельниччини, тому дуже приємно, що роботи наших дітей про культурне надбання Ізяславського району також стануть частиною мистецької скарбниці області.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.