Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дорогі у Христі брати і сестри! Христос народився! Славімо Його!

Дорогі у Христі брати і сестри! Христос народився! Славімо Його!

Дорогі у Христі брати і сестри!

Христос народився! Славімо Його!

Знову Православна Церква святкує одне з найбільших свят – Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Сутність цього свята полягає в тому, що Син Божий став людиною. Він з'єднав в одній особі дві природи: Божественну і людську. Ці дві природи не змішались, кожна з них залишилась незмінною і довершеною.

Ця велика і спасительна подія для всього світу – народження Богонемовляти відбулась у маленькому іудейському місті Вифлиємі. В убогій печері здійснилось те, про що говорили пророки, та чого протягом багатьох тисячоліть з нетерпінням чекало людство. « Слава у вишніх Богу» — заспівали ангельські хори, прославляючи народження Спасителя. І ми щорокуу ці святкові дні на Богослужіннях повторюємо ці слова, думкою переносячись до різдвяного вертепу.

Різдво Христове – найбільше родинне свято в православному календарі. Свята вечеря, яка збирає всю родину, народні та сімейні традиції, колядки, спільна молитва в храмі – це все дає людині відчуття великого торжества.

У ці радісні різдвяні дні подякуймо нашому Спасителю, за всі Його благодіяння до нас, за радості і скорботи. В молитвах благаймо, щоб Господь благословив нас і дарував ті блага, які необхідні для нашого земного життя, щоб допоміг нашій Україні перемогти агресора, який щоденно забирає життя найкращих її синів та дочок.

Дорогі брати і сестри, щиросердечно вітаюВас з Різдвом Христовим. Бажаю, щоб світлосяйне світло Вифлиємської зірки осяяло Ваші душі і серця світлом миру, любові і правди, а новонароджений Спаситель з різдвяним благословінням відвідав кожну сім'ю і кожну родину. Зі святом Вас, з Різдвом Христовим.

Христос народився! Славімо Його!

Благочинний Ізяславського округу УПЦ Київського патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.