Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дорогі браття і сетри! Христос воскрес!

Дорогі браття і сетри! Христос воскрес!

Дорогі браття і сетри!
Христос воскрес!


З почуттям духовного захоплення знову зустрічаємо ми Пасху Христову. Радість у воскреслому Господі лунає в ці дні в усіх великодніх відправах і духовним торжеством наповнює наші серця. Нині Христос своїм Воскресінням переміг смерть і відкрив нам таїну життя вічного.
Святкувати паску-це означає всім серцем відчути і пізнати силу й велич Воскресіння Христового. Святкувати Пасху — це означає бути учасником Воскресіння Христового. Святкувати Пасху – це всім серцем і всіма помислами дякувати Богу за Його невимовний дар-дар Воскресіння, дар любові.
І не дивно, адже Воскресіння Христа – це непорушна опора, головна основа нашої віри. Своїм Воскресінням Христос показав істинність Свого Божества, правдивість Свого вчення, спаленність Своєї смерті, велич і силу благодатних дарів, даних заснованій Ним Церкві.
Великодня радість, радість Воскресіння, має бути в душі християнина завжди, але ця радість досягається ціною подвигу. Та путь, якою вела нас свята Церква до Пасхи Христової, є образ такого подвигу. В час Великого посту Церква закликала нас до покаяння у гріхах, до оновлення розуму і серця, повернення до свого Небесного Отця, в залишений нами Отчий дім. У дні Страсного тижня вона відкрила нам у хресних стражданнях і смерті безмірну любов Божу до грішної людини і тим самим нагадала нам, що людство може спатися тільки жертовною любов'ю. Радість воскресіння Христового є завершення і наслідок цього подвигу. Цю радість Божого світу, в навколишній природі, яка прокидається від зимового сну.
У ці пасхальні дні, в дні свята перемоги життя над смертю, сердечно вітаю вас, браття і сестри, з святом Пасхи Христової і молитовно бажаю, щоб Воскреслий Христос зміцнив благодаттю Божою наші душевні й тілесні сили і благословив усіх нас на добрі діла. Підносячи молитви до Господа нашого Ісуса Христа, Благаймо його, щоб він благословив нашу славну Україну, дарував нам мир і благоденство і визволив від ворога і супротивника, бо Йому належить честь і поклоніння на віки віків. Амінь.
Воістину Христос воскрес!


Благочинний Ізяславського округу УПЦ Київського патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук.

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.