Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Допомога особам літнього віку

Допомога особам літнього віку

Підтримка та повага до літніх людей має бути глибоко усвідомлена кожним громадянином держави, адже це одна ізвразливих соціальних груп. Турбота про них – це турбота про себе самого в майбутньому! Надати соціальну послугу, допомогти у розв’язанні проблемних питань, зберегти віру в свої сили, наповнити життя змістом і сенсом – основні покликання відділення соціальних послуг за місцем проживання Центру надання соціальної допомоги.

Попри складні випробування, які випали на долю старшого покоління їм вдалося вистояти і зберегти людяність, толерантність та гуманізм.

Працівниками Центру надання соціальної допомоги постійно проводяться різноманітні заходи із вшановування ветеранів війни та праці: вітання із державними святами, днями народжень, тощо. Під час їх проведення вручаються продуктові набори та подарунки. Окрім цього вручали щирі слова вітання та побажання їм миру, добра, міцного здоров’я, уваги та віри в краще життя! Ці заходи дають можливість підопічним Цетру відчути увагу, тепло, почуття, що тебе поважають, про тебе пам’ятають – це так важливо, особливо коли ти самотній.

Сьогодні, коли весь світ відзначає День захисту літніх людей, ми хочемо ще раз закликати всіх до шанобливого та відповідального ставлення до осіб поважного віку. Інколи їм потрібно зовсім мало: купити хліба, піднести води, поступитись місцем в транспорті, а інколи просто почути добре слово. Не забуваймо, що рано чи пізно кожен з нас може бути на їх місці! Творім добро і тоді весь світ стане кращим!

Сайт Ізяславської міської громади

139
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.